Студійний комплекс

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ

Оренда сучасних офісних приміщень, що забезпечують максимально комфортні умови для роботи, на території кіностудії FILM.UA від 150 до 500 кв м.

Кіностудійний комплекс знаходитися на вулиці Миколи Закревського, 22

Найближчі станції метро: «Чернігівська» - 10 хв, «Почайна» - 10 хв;

Аеропорт Бориспіль - 33 км., їхати до 35 хвилин; залізничний вокзал «Київ - пасажирський» - 20 км, їхати до 30 хвилин.

Якщо ви проживаєте на правому березі, то дорога в офіс і назад (ранковий і вечірній час) буде відбуватися проти потоку рухів автомобільного транспорту. Середній час поїздки на автомобілі від Хрещатика до кіностудії до 25 хв, в ранкову годину пік.

Як орендувати?

Орендувати або забронювати павільйон, офіс, локацію або кінотеатр, а також отримати відповіді на запитання можна за телефонами:

+380 97 469 2548       

+380 67 449 1201       

або надіслати листа на ел. адресу office@uacinema.net.ua

Приміщення здаються, як з готовою обробкою, так і можуть бути змінені з урахуванням потреб орендаря, елементів корпоративного стилю та індивідуального дизайну.  

Електропостачання здійснюється від двох незалежних каналів «КиївЕнерго».

Сучасні засоби телекомунікації, інтернет і телемовлення, оптоволоконний зв'язок з телецентром на Дорогожицькій, 10, що дозволяє організувати передачу даних в різних форматах (відеопотік, аудіопотік, Ethernet). Послуги комунікації пропонують кілька компаній-провайдерів.

Автоматична система пожежної сигналізації. 

Безпеку роботи гарантують системи відеоспостереження, цілодобова охорона, наявність сигналізації, система пропусків.

Спеціалізовані компанії по обслуговуванню інфраструктури будівель регулярно здійснюють миття зовнішніх стін, вікон і вітражів будівлі, професійно прибирають внутрішні загальні приміщення і зовнішні території.

Для співробітників і гостей є стоянка для автомобілів, мото - і велотранспорту.

Для проведення бізнес тренінгів і корпоративних заходів ви можете скористатися конференц-залом, кімнатою переговорів, які знаходяться на території. До ваших послуг комфортабельний кінотеатр «Правда» на 72 посадочних місця, оснащений сучасною апаратурою.

Додаткові можливості:

Кафе з європейською та українською кухнями, а також в літній період відкритий літній майданчик з мангал меню.

Медичний кабінет, де ви можете отримати кваліфіковану медичну допомогу, пройти курс масажів та інших оздоровчих процедур.

Так само, не покидаючи територію, ви можете скористатися послугами кіностудії і партнерів.

Основна цільова аудиторія кіностудійного комплексу - великі і середні процвітаючі компанії, що працюють в медіаіндустрії, яким необхідна оренда офісних площ. Вашими сусідами будуть найбільші компаній на ринку теле-кіноіндустрії, такі як: група компаній «FILM.UA», «Постмодерн», «Так Треба Продакшн», «Мамас Продакшн», «Операторські технології», «Профіт Продакшн», і багато інших.

Ми створимо максимально комфортні умови для плідної роботи вам і вашим співробітникам.