Студійний комплекс
Оренда костюмів, реквізиту, ретроавтомобілів
та локацій
 • Костюм
  Підібрати костюм

  У костюмерній FILM.UA Studio дбайливо зберігається більше 70 000 одиниць цивільного одягу і близько 500-сот пар взуття. Крім цивільних нарядів, костюмерний цех кіностудії своєму розпорядженні 250-ма комплектами обмундирування часів Великої Вітчизняної війни - як радянського, так і німецького, виконаного в суворій відповідності з тією епохою.

  Костюми, туфлі, головні убори та шарфи, черевики та чоботи, сумки і палантини завжди готові до зйомок. Після кожного використання - обережне прання,  костюми прасують і готують до наступної роботи.

  З питань аренди костюмів, будь ласка, звертайтесь за тел.: 0 800 308 028. E-mail: rekvizyt@film.ua.
 • Реквізит
  Підібрати реквізит

  У розпорядженні FILM.UA Studio - склад різноманітного ігрового і постановочного реквізиту, здатного задовольнити весь спектр кінопопиту: від телевізійного серіалу - до фестивального продукту, від історичної епопеї - до сучасного фільму.

  Нашим реквізитом залишиться задоволений найвимогливіший художник-постановник: адже тут є все для створення необхідної атмосфери в кадрі.

  Весь реквізит використовується як для власних проектів FILM.UA Group, так і для надання в оренду іншим продакшн-студіям.

  З питань аренди реквізиту, будь ласка, звертайтесь за тел.: 0 800 308 028. E-mail: rekvizyt@film.ua.
 • Автопарк
  Підібрати авто

  Ключі від машини часу у нас!

  Кожен з ретро-автомобілів FILM.UA Studio - чудо не тільки інженерної, але і реставраційної думки. Серед представлених примірників - не тільки "побутові" ретро-зразки, а й військова техніка часів Другої Світової війни.

  Весь автомобільний парк знаходиться в робочому стані і використовується не тільки для власних проектів FILM.UA Group, а й для здачі в оренду, зокрема, для зйомок чергового історичного кіно або музичного кліпу. Наші автомобілі стали героями багатьох військових кінопроектів ("Полювання на Вервольфа", "Третього не дано", "Паршиві вівці"), знімалися в телевізійних заставках і рекламних роликах (заставка "Інтера", ТВ-шоу "Помилаандерсон").

  Ретро-автомобілі FILM.UA Studio були в центрі уваги на багатьох корпоративних і приватних заходах. Будь-то весілля, корпоратив, VIP-трансфер, тематична екскурсія або романтична прогулянка - старовинні автомобілі додадуть особливого шарму будь-якій події.

  З питань аренди автомобілів, будь ласка, звертайтесь за тел.: 0 800 308 028. E-mail: amihalchenko@uacinema.net.ua.
 • Локації
  Підібрати авто локацію

  FILM.UA Studio – повномасштабна кіностудія в межах міста Києва загальною площею в 4 га, що володіє власними виробничими потужностями і розвиненою інфраструктурою, необхідною для якісного сервісу кіно- і телевиробничого процесу.

  Крім знімальних павільйонів, розташованих на території, наша кіностудія має у своєму розпорядженні різноманітні локації, які придатні для зйомок кіно, серіалів, реклами, музичних кліпів, фотосесій і телевізійних програм.

  З питань аренди локацій, будь ласка, звертайтесь за тел.: 0 800 308 028. E-mail: rekvizyt@film.ua.

   ALL INCLUSIVE для кіноробів: безлімітне користування костюмами та реквізитом кіностудії за фіксованою ціною без обмежень у кількості та термінах оренди. Деталі - тут