We Support UN Global Compact

FILM.UA Group приєдналася до Локальної мережі Глобального договору ООН в Україні. Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником всесвітньої мережі UN Global Compact – найбільшої ініціативи ООН для бізнесу в сфері сталого розвитку.

Приєднання до глобальної мережі означає, що компанія FILM.UA Group прагне забезпечити безпеку, відповідальність та прозорість наших бізнес-практик відповідно до основних цінностей та принципів Глобального договору ООН про права людини, трудові права, навколишнє середовище та боротьбу з корупцією, а також сприяти Цілям сталого розвитку.

Завдяки дотриманню принципів Глобального договору, стейкхолдери можуть бути впевнені, що основна мета FILM.UA Group – це загальне благо як на виробництві, так і в мережах розповсюдження продукції, це повага, безпека, якість та чесність для всіх працівників, від процесу підбору персоналу до комерціалізації своєї продукції.

На сьогодні до Глобального договору приєдналося більш ніж 9 500 компаній та організацій із понад 160 країн світу. 

Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact – ініціативи ООН, яка поєднує ООН та компанії по всьому світу, виступає транслятором Цілей Сталого Розвитку, є діалоговою платформою бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організації, органів місцевого самоврядування та уряду.

 

Інформація про приєднання

Офіційний сайт UN Global Compact

26 лютого Сергій Созановський, співзасновник FILM.UA Group, увійшов до Наглядової ради Глобального договору ООН в Україні.

Звіт про діяльність FILM.UA Group в рамках партнерства та дотримання принципів Мережі Глобального договору ООН

  • 15-16 червня, 2020 року, Вікторія Ярмощук та Поліна Толмачова виступили на Саміті лідерів Глобального договору ООН від України ( United Nations Global Compact 20th Anniversary Leaders Summit). Подія була присвячена оцінці діяльності Глобального договору ООН та Сталому розвитку, розгляду SDG Ambition у контексті загальних здобутків та одужанню бізнесу після пандемії.

  • 8 червня відбулася міжнародна онлайн-конференція YSIP Global Celebration Event, на якій виступили представники головного офісу Глобального договору ООН, компанії та команди Young SDG Innovators з усього світу. Учасником від України стала Ганна Волкова, презентувавши проєкт команди FILM.UA group в рамках панельної дискусії «Breakthrough Business Models».

 

Десять принципів ГД ООН 

Права людини

Принцип 1. Ділові кола повинні підтримувати та поважати захист проголошених на міжнародному рівні прав людини

Принцип 2. Ділові кола не повинні бути  причетні до порушень прав людини

 

Трудові відносини

Принцип 3. Ділові кола повинні підтримувати свободу об’єднань та реальне визнання права на укладання колективних договорів

Принцип 4. Ділові кола повинні виступати за ліквідацію всіх форм примусової праці

Принцип 5. Ділові кола повинні виступати за повну ліквідацію дитячої праці

Принцип 6. Ділові кола повинні виступати за ліквідацію дискримінації у сфере праці та зайнятості

 

Навколишнє середовище

Принцип 7. Ділові кола повинні підтримувати підхід до екологічних питань, заснований на принципі обережності

Принцип 8. Ділові кола повинні впроваджувати ініціативи, спрямовані на підвищення відповідальності за стан навколишнього природного середовища

Принцип 9. Ділові кола повинні сприяти розвитку і розповсюдженню екологічно безпечних технологій

 

Протидія корупції

Принцип 10. Ділові кола повинні протидіяти всім формам корупції, включаючи здирництво та хабарництво

Новини