• Виробничі потужності FILM.UA Group дозволяють знімати фільми, серіали, телевізійні шоу, контент для нових медіа в різноманітних жанрах та для різної аудиторії. Відповідна спеціалізація компаній, що входять до складу FILM.UA Group, оптимізує виробничий процес.

  • До FILM.UA Group входить найбільший у Східній Європі Postproduction HUB, що реалізує сервіси повного циклу виробництва будь-якого типу контенту – від повнометражних фільмів, розважального й науково-популярного телепродукту до проектів доповненої реальності й VR 360.

  • FILM.UA Group займається дистрибуцією всіх видів прав на показ контенту на різноманітних платформах у всьому світі, дистрибуцією форматів та ліцензуванням.

  • Група компаній FILM.UA надає послуги мовлення повного циклу (програмування телеканалу, підбір контенту, playout). Нині група має власний телеканал FILMUADrama, ефір якого сформований з продукції FILM.UA.

  • Консультаційні послуги, маркетингові дослідження і аналіз ринку аудіовізуального контенту, організація галузевих заходів, галузеві ЗМІ, книговидавництво

  • FILM.UA Факультет - це освітній центр, який базується на одному з найбільших кіностудійних комплексів України. Широкий спектр програм та форм навчання (лекції, курси, семінари, тренінги) дозволяє обрати відповідний курс для будь-якого віку та рівня підготовки: від початківців до професіоналів. Освітній центр представляє ринку комплекс навчальних заходів для індустрії кіно та телебачення, можливість навчатися у лідерів ринку, зустрітися з професіоналами особисто.

Новини