Студійний комплекс

FILM.UA Studio – повномасштабна кіностудія загальною площею 4 га, що має власні виробничі потужності та розвинену інфраструктуру, необхідну для якісного сервісу кіно- і телевиробничого процесу.

У студійному комплексі – вісім павільйонів: №1 павільйон площею 1200 кв. м, №2, №4 і №5 – площею 900 кв. м кожен, №6 і №7 – 800 кв. м кожен, а також №8 і високотехнологічний №3 – площею 200 кв. м. У кожному з павільйонів наявна необхідна інфраструктура для повноцінного забезпечення знімального процесу: сучасне освітлювальне, звукове та відеообладнання, комфортабельні гримерні, кімнати відпочинку, офісні приміщення, кімнати переговорів, кастинг-зали.

У п'ятьох великих павільйонах знімаються фільми та серіали із комплексними декораціями, телевізійні проекти й шоу різного рівня складності, зокрема в режимі прямого ефіру. Малий «синій» павільйон найчастіше використовується для проведення фотосесій, зйомок кліпів для популярних музичних виконавців і рекламних роликів для всесвітньо відомих брендів, а також для складних спеціальних зйомок і макрозйомки. Найбільший павільйон введений в експлуатацію в 2012 році: його параметри – площа 1200 кв. м і висота перекриттів 15 метрів – дають можливість утілювати в павільйоні різні кіно-і телепроекти з використанням комплексних декорацій і багаторівневих конструкцій. Крім знімального майданчика в павільйоні облаштовано допоміжні приміщення (площа – 1000 кв. м): апаратно-студійний комплекс, офісні приміщення, складські приміщення для реквізиту та костюмів, VIP-гримерки і кімнати відпочинку.

Кіностудія володіє великим парком автомобілів, зокрема колекцією раритетних ретро-автомобілів, базою різноманітного ігрового і постановочного реквізиту, двома костюмерними цехами. На території кіностудії встановлено макет військового літака Ту-2 натурального розміру, який був задіяний у зйомках серіалу «Балада про бомбера». Відповідно до плану реконструкції передбачено будівництво ще кількох павільйонів площею до двох тисяч квадратних метрів. Крім павільйонів, кіностудія має також власний натурний майданчик із озером.