Студійний комплекс

FILM.UA Studio - це повномасштабна кіностудія загальною площею 41,600 м2.

Місце, де, завдяки розвиненій інфраструктурі, не тільки легко знімати, але й приємно працювати та відпочивати.

У ресторанному комплексі - кафе "Хлопушка", ресторан «Тарілка22», терраса «Шапка» - можна провести зустріч, майстер-клас, день народження, відсвяткувати весілля, а після цього ще й подивитися фільм або відео з домашнього архіву в кінотеатрі «Правда», який теж знаходиться на території FILM.UA. Тут можна зустріти акторів студії «Мамахохотала» і «Квартал 95», Олександра Скічко, Соню Плакидюк і Аду Роговцеву, Жана Рено і Роберта Патріка, цілі сузір'я українських і закордонних знаменитостей.

У студійному комплексі - вісім павільйонів. Загальна площа павільйонів - 7 924 м2.

Павільйон №1. Проекти: «Ігри приколів», «Шоу Юри», «Топ-модель по-українськи», «Х-фактор», «Давай, до побачення», «Танцюють всі!»

Павільйон №2. Проекти: «Скажене весілля», «Вечірній квартал»

Павільйон №3. Проекти: «Ескімоска», «Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила» і «Мавка».

Павільйон №4. Проекти: «Кріпосна»

Павільйон №5. Проекти: «Черговий лікар»

Павільйон №6. Проекти: «Жіночий лікар», «Судові справи. Злочин і покарання » (канали «1 + 1», «Інтер»), «Кузня зірок 3» (канал «ТЕТ»), «Лист очікування»

Павільйон №7. Проекти: «Школа доктора Комаровського», «Територія краси»

Павільйон №8. Проекти: «Україна має талант».

Як орендувати?

Орендувати або забронювати павільйон, офіс, локацію або кінотеатр, а також отримати відповіді на запитання можна за телефонами:

+380 97 469 2548       

+380 67 449 1201       

або надіслати листа на ел. адресу office@uacinema.net.ua

Крім знімального майданчика, на студії облаштовані додаткові приміщення площею 1000 м2: офіси, складські приміщення для реквізиту і костюмів, VIP-гримерки і кімнати відпочинку.

Також на студії є великий натурний майданчик - кіноселище. Тут є дачний будиночок, затишна альтанка, а також ущелина і реконструйована середньовічна фортеця. Тут знімалися «Захар Беркут», «Сторожова застава», «Скажене весілля».

У кіноселищі є традиційні дерев'яні будиночки, гойдалки Мавки, озеро з піщаним берегом і наші улюблені тварини: вівчарки Захар і Беркут, кози і коти. Цієї весни на FILM.UA з'явився дендропарк з 248 примірниками кущів і дерев.

Кіностудія володіє автопарком, в тому числі колекцією раритетних ретро-автомобілів.

У костюмерному цеху FILM.UA Studio більше 50 000 одиниць цивільного одягу, історичних, фантастичних, національних і багатьох інших костюмів.

У складі ігрового і постановочного реквізиту FILM.UA Studio більше 60 000 одиниць реквізиту.

Ви можете побачити наші костюми і реквізит практично у всіх вітчизняних фільмах, серіалах, кліпах і телешоу.

Катерина Кухар, Тіна Кароль, Zdob şi Zdub, Monatik, Mozgi, Маша Єфросиніна, Катя Осадча, Юрій Горбунов, Оля Полякова, Настя Каменських - часті гості і друзі студії FILM.UA.

 

 
Новини