Сервіси

Кейтеринг-сервіс

Кафе-бар «Хлопушка» - це три простих, затишних зали, декорованих різноманітними фото відомих акторів та плакатами шедеврів світового кіно. щодня шеф-кухар ресторану готує домашні страви для гостей та співробітників студії.
Також, "Хлопушка" спеціалізується у виїзному кейтерингу, доставляючи свіжі та гарячі обіди для знімальних груп у найнедоступніші локації Києва та передмістя.

Окрім своєї "кіношної" спеціалізації, команда "Хлопушки" працює найширшим кругом замовників: банкети та виїзні столи для корпоративних свят, щоденні гарячі обіди в офіси.

Персонал ресторану має значний досвід розробки меню та обслуговування приватних свят: іменини, весілля, інші визначні події.

«Тарелка 22»

Оригінальне за своєю концепцією бістро, загальною площею 150 кв.м, зустріне Вас простим комфортним інтер'єром у стилі лофт. Незвичайну кінотематику закладу підтримують усі його елементи: книги з кіномистецтва на полицях бібліотеки, портрети зірок голівудського та вітчизняного кінематографу, раритетні кінокамери, а також оригінальні торшери у вигляді прожекторів для зйомок. Тут можна не тільки відвідати різноманітних смаколиків, попрацювати або провести перемовини, але і, завдяки зусиллям FILM.UA Events, зробити своє свято найяскравішим. Ви можете відзняти власне кіно, орендувавши "Тарелку 22" у якості локації.


Завітайте у бістро і Ви побачите як вдалося поєднати холод та бетон з камінним затишком і творчою атмосферою.
І як знати, хто з відомих діячів кіноіндустрії обідатиме за сусіднім столиком.

«Шапка»

Місце сили! Так ми кличемо нашу терасу просто неба "Шапка".  

Смачно, гарно, зручно. Приходьте та переконайтесь самі!

 

Телефонуйте, ми чекаємо 

Ресторан «Тарелка 22»

0673727072

Кафе «Хлопушка»

0668205014

Кейтеринг на знімальному майданчику  

+380 96 881 9562 | Людмила Довгаль | l.dovgal@film.ua