Новини

Українську медіаіндустрію на MIPTV 2022 презентувала об’єднана українська делегація під час панельної дискусії “Stand with Ukraine”

Новини
• 04.04.2022

4 квітня стартував MIPTV 2022. Уперше за всю історію медіаринку українська делегація взяла активну участі в офіційному відкритті заходу. Цього ж дня відбулася панельна дискусія “Stand with Ukraine” у межах офіційної програми конференції за участі представників топових гравців українського медіаринку

Вперше в історії #MIPTV Україна взяла участь в офіційному відкритті заходу. Вікторія Ярмощук, генеральна директорка FILM.UA Group, голова Української кіноасоціації, що представляє аудіовізуальну індустрію України, перерізала урочисту стрічку разом із директором MIP Markets Люсі Сміт, президентом RX France Мішелем Фільці, мером Канн Давидом Ліснаром, керуючим директором RX France Мішелем Віларом і генеральним директором Canneseries Бенуа Луве, президентом Палацу фестивалів Канн Жаном-Мішелем Арно.

Цього ж дня, під час панельної дискусії “Stand with Ukraine”, що проходила в межах офіційної програми конференції, виступили спікери Вікторія Ярмощук (CEO FILM.UA Group та голова Української кіноасоціації), Ірина Черняк (директорка департаменту із закупівель програм та монетизації телеканалу «Україна»), Інна Філіпова (керівниця відділу продажів 1+1 Media), Катерина Шевелюк (генеральна продюсерка серіального виробництва телеканалу СТБ, StarLightMedia). Представниці топових гравців української медіаіндустрії розповіли.

«Наше завдання на MIPTV цього разу — об’єднати сили української медіаіндустрії, щоб об’єднати Європу. Тільки об’єднавшись ми зможемо вистояти. Ми засвоїли цей урок за останній місяць і хочемо поділитися своїм баченням зі світом», — Вікторія Ярмощук, СЕО FILM.UA Group.

Під час панелі спікерки говорили про можливий східноєвропейський альянс та про створення спеціального фонд придбання українського контенту. Окрім того, FILM.UA Distribution надала спеціальний контент, що стосується ситуації в Україні та світі загалом — як от драматичний серіал «І будуть люди». 

Протягом цьогорічного ринку обговорюватимуть можливості спільного виробництва на час, коли закінчиться війна та шляхи нового формату співпраці зі світом. 

За словами представників української делегації, саме зараз настав момент, коли українська медіа індустрія як ніколи відкрита до стратегічного партнерства й потребує підтримки від існуючих і майбутніх партнерів.

Нагадуємо, що слідкувати за новинами від української делегації на MIPTV 2022 можна на офіційній сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/ukrainiancontent.globalcooperation