Новини

Стартували зйомки п'ятого сезону медичної драми «Жіночий лікар»

Новини
• 15.06.2020

Харизматичний лікар Родіонов, подружжя Квітко, нові герої, любов, інтриги і закручені історії - на FILM.UA Group почалися зйомки нового п'ятого сезону медичної драми «Жіночий лікар»

Дія як і раніше розгортається в приватній гінекологічній клініці. Ми зустрінемося з улюбленими персонажами і познайомимося з новими, на наших очах лікарі-акушери рятуватимуть малюків і їх матусь, а також миритимуть деякі пари. Лейтмотивом сезону як і раніше будуть любов і сімейні цінності.

 «Новий сезон «Жіночого лікаря» здивує прихильників. Він дуже динамічний, з багатьма несподіваними ходами», - розповіла про новий сезон шоуранер проєкту Юлія Міщенко.

Привабливий і надійний акушер-гінеколог Олександр Родіонов знову на чергуванні. У фіналі минулого сезону серце нашого лікаря було розбито, і в нових епізодах ми дізнаємося: чи повернеться до нього Наталя Тимченко.

Виконавець головної ролі - актор Петро Риков - розповів про подальшу долю свого героя:

«Цей сезон обіцяє бути дуже романтичним і динамічним. Можливо, Родіонов вас трохи здивує, але прошу вас бути до нього поблажливими - він зіткнеться з жіночою підступністю, але зможе протистояти. Спогади про минуле змусять не на жарт похвилюватися і кардинально змінять його життя. Якою буде ця зустріч з минулим і що вона принесе, я вже знаю, і обіцяю, що жінка, яка займе місце в серці Олександра Петровича, не підведе!»

В клініці з'являться нові співробітники: підступний кар'єрист-інвестор Ігор Гордєєв. Його плани буде ламати красуня Рита Андріївна, нова завідуюча відділенням репродуктології. Вона впевнена, що місія лікаря - рятувати, а не рахувати. Але згодом Гордєєв сам зачарується Ритою... Що з цього вийде - дізнаємося зовсім скоро.

В нових епізодах з'явиться й дуже непроста героїня - чарівна адміністраторка Карина. Її увага буде спрямована на доктора Родіонова. Але схоже, дівчину цікавлять не почуття, вона веде свою складну гру. Яку саме – поки що не зрозуміло.

Головна інтрига сезону - ще одна загадкова жінка - фатальна красуня Ольга Вікторівна Ольховська, яку грає відома акторка Катерина Тишкевич. Вона матиме великий вплив не тільки на роботу клініки, а й на долю одного з головних героїв. Кого саме? Поки - секрет.

Про свою героїню розповідає актриса Катерина Тишкевич:

«Ольга сповнена протиріч: чуйна, ніжна, вона співчуває кожній пацієнтці, але під час операції проявляє себе як залізна леді - зібрана, сувора, впевнена в собі. При цьому вона дуже нещаслива в особистому житті. Яку таємницю вона приховує, чи приймуть її в клініці, як складеться її доля, хто з чоловіків буде боротися за її серце - попереду 40 серій зустрічей і розставань, відкриттів, розчарувань і зізнань. Чи буде вона щасливою? Дивіться «Жіночий лікар 5!»

Також глядачі знову зустрінуться з сімейством Квітко - енергійною Вітою Ігорівною і геніальним Левом Борисовичем, в житті яких теж відбудеться багато цікавого і несподіваного.

Побажаємо команді успіху та захоплюючих змін! Про яскраві події, що стануться на майданчику, ми напишемо.

Прем'єра нового п'ятого сезону медичної драми «Жіночий лікар» відбудеться на каналі «Україна».

 

Режисери-постановники: Максим Гуленко, Павло Мащенко

Оператор-постановник: Володимир Остапець

Художник постановник: Наталія Барташ

Художник по костюмах: Марія Мацанюк

Продюсери: Ірина Костюк, Юлія Міщенко, Олена Маханьок

Автори сценарію: Юлія Міщенко, Ірина Феофанова, Ольга Кримська, Олена Терешкова, Марк Шпарбер і ін.

У ролях: Петро Риков, Дар'я Єгоркіна, Дар'я Легейда, Катерина Тишкевич, Павло Вишняков, Олександра Буличова, Віталіна Біблів, Олег Іваниця, Марія Кононова, Олександр Попов, Олена Михайліченко, Людмила Курмель і інші.