Новини

Другий сезон костюмованої драми «Кріпосна» доступний на платформі Amazon Prime

Новини
• 04.03.2020

На одному з найпопулярніших світових VOD-сервісів Amazon Prime тепер можна переглянути обидва сезони серіалу.

«Кріпосна» – це костюмована драма, дія якої відбувається у Чернігівській губернії у другій половині XIX століття. У центрі сюжету – історія молодої кріпачки Катерини, яку виховували як благородну панянку.

Катерина красива, розумна і волею своєї хрещеної матері вихована як справжня панянка. Але для всього світу вона — лише чужа власність, кріпачка найбагатшого поміщика в Ніжині Червінського. У боротьбі за свою свободу і право бути щасливою їй доведеться пережити смерті найближчих людей, стати власністю жінки, яка її ненавидить і мріє вбити, вижити під час народного повстання, врятуватися від переслідувань маніяка і знову тікати від того, хто понад усе хоче отримати її.

Серіал з великим успіхом пройшов на українському телебаченні на телеканалі СТБ. Перший сезон було показано навесні минулого року, а другий – у вересні. Більш того, паралельно «Кріпосна» підкорила Польщу. На каналі TVP1 було показано обидва сезони драми підряд. Проєкт встановив кілька рекордів та зібрав тисячі фанатів.

На Amazon Prime перший сезон «Кріпосної» відразу ж дуже зацікавив глядачів та отримав велику кількість прихильників і схвальних відгуків. Перші 24 епізоди з’явилися на сервісі у вересні 2019 року. А друга частина серіалу уже доступна на платформі у форматах TVOD і EST.

Наразі триває підготовка до зйомок третього сезону костюмованої драми «Кріпосна». Прем'єра запланована на 2021 рік.