Новини

Перші новини з European Film Market у Берліні: історичний екшен «Захар Беркут» та пригодницьке фентезі «Фокстер & Макс» продано на нові території!

• 20.02.2020

20 лютого розпочав роботу 70-й ювілейний Берлінський Кінофестиваль та European Film Market – один з найвідоміших світових ринків кіноконтенту. FILM.UA Group традиційно на власному стенді представляє свої проєкти.

Хедлайнери цього року – лавсторі «Віддана» та історичний екшен «Захар Беркут», скринінги яких відбудуться 23 лютого. Також на нашому стенді представлені спортивна драма «Пульс» та анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня». 

Дистрибуція FILM.UA Group вже має перші укладені угоди! Історичний екшен «Захар Беркут» (Kinorob) продано у країни Балтії (Литва, Латвія та Естонія), де дистрибутором стала Volga, а також у Німеччину та німецькомовну Європу. Права на цю територію придбала компанія Capelight Pictures, яка зокрема познайомила німецьких глядачів з фільмом-переможцем цьогорічного Оскара «Паразити».

Крім того, компанія Esen Elektronik придбала права на показ історичного екшену «Захара Беркута» та фантастичного пригодницького фільму «Фокстер & Макс» (PRONTO FILM) на території Туреччини.

«Я вважаю це дійсно вдалим стартом, – коментує нові угоди директор FILM.UA Distribution Ігор Сторчак. – FILM.UA Group уже добре знають на світових кіноринках, адже щороку ми привозимо нові цікаві проєкти, розповідаємо про них та отримуємо багато позитивних відгуків. І відповідно, наші фільми вирушають до нових країн. Це дуже приємна тенденція, і ми працюємо далі над її посиленням!»

Нагадаємо, що минулого року був укладений договір про продаж прав на показ стрічки «Захар Беркут» в Іспанії з компанією Flins & Piniculas. А також, нещодавно права на романтично-фантазійний фільм «Віддана», що місяць тому вийшов у широкий український прокат, було продано у Польщу.