Новини

FILM.UA Distribution за підтримки УКФ розповість про українське кіно на American Film Market!

• 17.10.2019

Український Культурний Фонд надав FILM.UA Distribution підтримку для організації стенду та скринінгів українського кіно на Американському кіноринку!

Компанія FILM.UA Distribution дякує Українському Культурному Фонду за грантову підтримку для реалізації проекту «Організація стенду та скринінгів на Американському кіноринку (American Film Market) 6-13 листопада 2019 року для представлення профільній аудиторії фільмів українського виробництва та пошуку потенційних партнерів для їх світової дистрибуції». 

 

Цей проект має на меті розповісти про українську кіноіндустрію та її найкращих представників міжнародній кіноспільноті на найбільшому світовому кіноринку AFM.

«Ми у FILM.UA Distribution дуже раді та вдячні УКФ за підтримку, яку він здійснює цього року. Я певен, що наша співпраця не тільки допоможе представити фільми українського виробництва на найбільшому кіноринку світу як конкурентоспроможний продукт, але й надасть безпрецедентну можливість залучити нових партнерів та примножити зацікавлення в українській культурі в цілому», – розповідає Ігор Сторчак, директор FILM.UA Distribution.

У рамках проекту на AFM розпочне роботу український стенд. На стенді працюватиме команда з трьох осіб, одну з яких оберуть на основі конкурсу. Конкурс організовує FILM.UA Distribution разом з Державним агентством України з питань кіно. Вимоги до кандидатів та методи оцінювання знаходяться за посиланням.

Стенд знайомитиме міжнародну спільноту зі стрічками «Захар Беркут» та «Фоксер і Макс», скринінги яких відбудуться на кіноринку. Також на стенді будуть представлені фільми «Черкаси», «Микита Кожум’яка», «Пригоди Святого Миколая», «Мавка: Лісова пісня» та «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Крім того, на ньому розміститься каталог найкращих проектів українського кіно.

До каталогу ввійдуть до 20 фільмів українського виробництва, які отримають унікальну можливість бути представленими міжнародній профільній аудиторії. Проекти буде відібрано за результатами конкурсу, участь у якому можуть узяти всі гравці кіноринку України, крім представників FILM.UA Group. Подробиці про відбір можна подивитися за посиланням.

«Український кінематограф впевнено займає місце в серцях українського глядача, але не менш важливим є його міжнародна промоція та інтеграція українських кіновиробників до глобального ринку. Саме для цього були створені окремі лоти «Участь у заходах міжнародних мереж» та «Промоція національного аудіовізуального сектору». Ми раді, що українська кіноіндустрія буде гідно представлена на найбільшому профільному івенті світу», – зазначає Юлія Федів, виконавча директорка УКФ.

Результати конкурсів стануть відомі 22 та 24 жовтня. Бажаємо успіхів колегам та сподіваємося на плідну співпрацю.

Довідка

FILM.UA Distribution володіє правами на продаж контенту виробництва FILM.UA Group в Україні та за кордоном, а також набуває права на контент світових виробників для дистрибуції в Україні. На даний момент компанія уклала понад 1000 контрактів на продаж контенту на більш ніж 100 територій в усьому світі - від Північної Америки до Далекого Сходу. Це телевізійні і кінотеатральні права, платне ТБ і VOD-платформи, мобільний відеоконтент і інше. Стенди FILM.UA Distribution представляють Групу на найбільших міжнародних ринках контенту: MIPTV, MIPCOM і Marché du Film в Каннах, European Film Market в Берліні, FILMART в Гонконзі, American Film Market в Санта-Моніці.

Український культурний фонд (УКФ) – державна установа, створена в 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури і мистецтва в країні, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального і духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурної спадщини, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно з чинним законодавством, спрямовується і координується Міністерством культури України.

Американський кіноринок (AFM) – це подія кіноіндустрії, яка проводиться щороку на початку листопада в Санта-Моніці, штат Каліфорнія. АФМ 2019 року відбудеться 6-13 листопада. Понад вісім тисяч чоловік щороку відвідують восьмиденний захід, щоби зав’язувати нові контакти, продавати, фінансувати та купувати фільми.

Кіноринок відвідують учасники з більш ніж 70 країн, зокрема, керівники компаній, директори з розвитку, агенти, режисери, дистрибутори, директори фестивалів, фінансисти, продюсери, письменники і т.д.

AFM проводиться Незалежним кіно- і телевізійних альянсом (IFTA), торговельною асоціацією, що представляє світових виробників і дистрибуторів незалежних кінофільмів та телевізійних програм.