Новини

«Скажене Весілля 2» знято! Десять найнеочікуваніших фактів про сіквел зіркової комедії

Новини
• 04.10.2019

Скажені зйомки тривали протягом двох місяців у Києві та передмісті. Над другою частиною стрічки працювала та ж сама команда, яка знімала і першу частину фільму. Проте, як і світ героїв «Скаженого Весілля», акторський каст сіквелу поповнився новими обличчями. До шаленого дуету священників Потапа та Монатіка долучився Олексій Завгородній («Позитив»), який разом із Потапом виступить і музичним продюсером фільму. А ось хто з акторів виконає роль нових наречених у другій частині фільму поки секрет.

Нещодавно було презентовано перший офіційний постер продовження. Творці також обіцяють ще п’ять окремих характер-постерів героїв комедії «Скажене Весілля 2», які з’являться на сторінках проєкту у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Поки чекаємо на нові сюрпризи від команди фільму, пропонуємо познайомитися з найнеочікуванішими фактами зі знімального майданчика продовження Найкращої Комедії Року!

№1

Завдяки «Скаженому Весіллю» у Пирогово цілий рік цвіла яблуня. Особливо дивувалися відвідувачі музею взимку, коли квітуче дерево вкривав сніг.

Річ у тім, що для однієї з фінальних сцен першої частини фільму художники-постановники власноруч прикрутили квіточки до гілок справжнього дерева. І коли всі сцени на тлі білого дерева були відзняті, адміністрація музею попросила не повертати яблуні її первісний вигляд.



№2

Історія з яблунею отримала продовження. У сіквелі головний герой під цим же деревом зустрічає нового зятя. Ось тільки з порою року знімальна група знову не вгадала і…цього разу власноруч прикручувала до гілочок яблука. На переодягання яблуні знадобився цілий день і підіймальний кран. До речі, вночі дерево довелося охороняти, щоб урожай не був зібраний кимось іншим.

№3

Головний герой першої частини приїхав в Україну за коханням. Актор, який зіграв нареченого, Джиммі Воха-Воха частково повторив долю свого героя й після зйомок неодноразово повертався до Києва, але вже не з робочих питань. Як зізнався актор, за час знімального процесу він закохався…в Україну. Втім, за чутками, не лише в неї одну. Тож, можливо, на Джиммі чекає ще одне «Скажене Весілля», але вже не в кадрі, а в житті. Тим паче, з місцевими звичаями афро-французький актор вже добре знайомий.



№4

Будинок головного героя Василя розташувався одразу у трьох населених пунктах одночасно: спальня в селі Хотів, кухня в селі Шпитьки, а кімната старшої дочки в місті Боярка. Добре, хоч всі міста і села розташовані у Київській області – дістатися з кухні у спальню можна всього лише з двома-трьома пересадками.

№5

Прямо посеред фільму герої «Скаженого Весілля» перетворяться у…кріпаків! Цей епізод, до речі, відбуватиметься на одній з оригінальних локацій популярного українського телесеріалу «Кріпосна». Через що станеться таке фантастичне перевтілення – дізнаємось у кіно.



№6

У кадилі отця Євлампія розпалюють не ладан, як це роблять справжні священники, а вугілля для кальяну! Як виявилось, ладан не дає такого гарного, густого диму, який потрібен для кадру. Та й кальянне вугілля у кадилі цілком підпадає під екранний образ героя Потапа.

№7

Для головного героя підготували величезну кількість вишиванок – 365, на кожен день у році. Зібрати таку колекцію було дуже непросто, тим паче, що більшість з них повністю автентичні й відповідають традиціям того чи іншого регіону України.

№8

Ретро-мотоцикл героїв Потапа, Монатіка та Позитива це, насправді, цілком сучасна Yamaha. Але його коляска – частина угорського мотоцикла Pannonia, які випускали до 1975 року.

А ось жовтий бусик – повністю оригінальний, навіть обшивка салону. Ще й на ходу. Це легендарний Volkswagen Т1, один з найяскравіших символів 60-х та епохи хіпі. За свій яскравий зовнішній вигляд та історичну значущість, це авто дуже цінується серед колекціонерів. Тому ще два роки назад ось таких Фольксвагенів в Україні було лише два.

Не зважаючи на поважний вік, наш Т1 відіграв без дублера, побачити його можна у тизерній кампанії до стрічки та у самому фільмі.



№9

Автомати Калашникова в кадрі, – це бойова зброя. Для стрічки вони були перероблені під холостий патрон, але, як і всіляка бойова зброя, автомати зареєстровані й перебувають на обліку в правоохоронних органів.

№10

Герої Потапа, Монатіка та Позитива доторкнуться у фільмі з величним та вічним. В одній зі сцен «Скаженого Весілля 2» герой Олексія Завгороднього виходить з церкви 12 сторіччя. Церква була розписана Михайлом Врубелем, тоді – ще молодим та невідомим митцем.

Кирилівська церква – не єдина визначна культурна пам’ятка, що з’явиться у фільмі. Впізнати всі історичні артефакти Києва можна буде з 25 грудня в усіх кінотеатрах країни!


Виробництвом «Скаженого Весілля 2», як і першої частини, займаються компанії Прототип Продакшн та FILM.UA Group, співпродюсером знову виступила компанія MOZGI Entertainment. Дистрибуцією на території України займаються MMD UA і FILM.UA Distribution. Режисером-постановником комедії «Скажене Весілля 2» знову виступив Влад Дикий.

 

Стежте за новинами скаженого проєкту в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

YouTube