Новини

Презентовано перший офіційний постер продовження зіркової комедії – «Скажене Весілля 2»

Новини
• 26.09.2019

Постер представляє українцям уже знайомих та улюблених за першою частиною героїв – директора краєзнавчого музею Василя Середюка, шалене подружжя Ольки й Ашота, підполковника Попадюка, тамаду Назарія Запухляка і навіть Олега Винника, – та водночас зберігає головну інтригу стрічки: хто з акторів виконає роль нових наречених у другій частині фільму, та який зять чекає на Василя цього разу?

«Окрім цього основного постеру, ми також готуємо серію характер-постерів для всіх яскравих героїв фільму, зокрема, – для священників отця Євлампія та диякона Пилипона, які так полюбились глядачам за першою частиною. У сіквелі ми не тільки розширили їхню комедійну лінію, але й додали третього героя – хориста Кіндрата: до шаленого дуету Потапа та Монатіка долучився Олексій Завгородній («Позитив»), який також виступить і музичним продюсером фільму» – поділився подробицями продюсер стрічки та виконавець ролі Назарія Запухляка Юрій Горбунов.

Незабаром відбудеться серія публікацій окремих характер-постерів героїв комедії «Скажене Весілля 2». Усього їх заплановано п’ять: 

  •   «священники» отець Євлампій (Потап), диякон Пилипон (Monatik) та хорист Кіндрат (Позитив);
  •   тамада Назарій Запухляк;
  •   родина Середюків (Василь, Галина, Захар, Франсуа та Катя);
  •   подружжя Олька й Ашот;
  •  підполковник Попадюк.

Характер-постери, фото, бекстейдж, а також усі інші матеріали комедії з’являтимуться на офіційних сторінках у соціальних мережах. Підписуйтесь та слідкуйте за новинами скаженого проєкту! 

Facebook

Instagram

YouTube

Також нагадуємо, що до кінця вересня в Києві та передмісті триватимуть зйомки комедії «Скажене Весілля 2». Як і минулого разу, режисером-постановником фільму став Влад Дикий, а виробництвом стрічки займаються компанії Прототип Продакшн та FILM.UA Group. Співпродюсером знову виступила компанія MOZGI Entertainment. Дистрибуцією на території України займаються MMD UA і FILM.UA Distribution.

Зазначимо, що стрічка здобула перемогу на 11-му пітчингу Держкіно, заручившись фінансовою підтримкою держави. Варто нагадати, що першу частину спіткав неймовірний успіх: фільм не тільки окупився в прокаті і став прибутковим, а й лишиться в історії як перший, продюсери якого повернули Держкіно залучені кошти з відсотками.

На кінотеатральні екрани продовження найкасовішої комедії 2018 року вийде під Новий рік – 25 грудня.


«Скажене Весілля 2»

Прем’єра в Україні: 25 грудня 2019 року

Країна: Україна 

Студія: FILM.UA GROUP, Prototype Production

Дистрибутор: MMD UA і FILM.UA Distribution

Тип: прокатне кіно

Хронометраж: 90 хвилин

Жанр: комедія

Режисер: Влад Дикий

Продюсер: Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, MOZGI Entertainment (Ірина Горова, Олексій Потапенко)

Музичні продюсери: Олексій Потапенко, Олексій Завгородній

Сценаристи: Микола Куцик, Олексій Приходько

У ролях: Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Леся Самаєва, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Потап, MONATIK, Олексій Супрун (Петро Бампер), Олексій Завгородній (Позитив) та інші. 

Слоган: Що? Знову?!

Синопсис: Події нового фільму відбуваються через рік після «Скаженого Весілля». ЩЕ один сюрприз, ЩЕ одна донька, та ЩЕ одне #СкаженеВесілля чекає на улюблених героїв. Погоня, новий зять, Назарій Запухляк, отець Євлампій, монахи, зірковий каст, багато скажених пригод та ще більше якісного українського гумору!