Новини

Стартували зйомки чотирисерійної мелодрами «Годинник із зозулею»

Новини
• 10.05.2019

Днями в Києві розпочалися зйомки нової мелодрами з елементами детективу «Годинник із зозулею», спільного проекту студії FILM.UA та телеканалу «Україна».

Перший знімальний день нової мелодрами відбувся на студії FILM.UA. Саме тут в присутності всієї знімальної групи було розбито тарілку проекту, що символізує початок зйомок.

 

Режисером нового серіалу виступив Максим Бернадський. Ось як він розповів про фільм:

«Ця історія про кохання, почуття і відносини, але також і про страхи. Адже у кожного з нас є своє минуле, свої «скелети в шафі». Важливо розуміти, що все таємне завжди розкривається, а всі скелети зазвичай випадають. І якщо ти слабкий - вони тебе розчавлять, а якщо сильний - то в тебе є шанс перемогти своє минуле і рухатися далі. У головної героїні Катерини є шанс вибратися з важкої життєвої історії: але їй треба пережити минуле, змінити себе і стати іншою».

 

Головну роль у фільмі виконала молода і вже відома актриса Дарія Плахтій. Як розповів режисер, актриса зуміла обійти своїх сильних конкуренток і отримати головну жіночу роль.

 

Один із продюсерів проекту Анна Скок розповіла про локації, які будуть використані на зйомках фільму.

«Одна з найважливіших локацій фільму - маєток героя, власника архітектурно-будівельного бізнесу. Це будинок в Київській області, тут дуже красиві місця: вікна виходять на ліс, поруч неквапливо тече річка.

Інший цікавий об'єкт - Звіринецьке кладовище, воно дуже підходить своїми мальовничими куточками і вдалим географічним плануванням. Тут ми будемо знімати похорон двох персонажів, чоловіка і дружини (не стану назвати імен, щоб не спойлерити). Спочатку ми знімаємо актора померлим, потім він «оживає» і знімається в кількох сценах, а після будуть зняті епізоди його похорону. Такий хронологічний порядок для кіно - звичайна справа.

Також в нашому фільмі фігурує важлива деталь - годинник з зозулею. Це антикварна річ, яка прибуде до нас здалеку. Годинник - важливий символ фільму, але в фіналі головна героїня позбавляється від нього, немов прощається зі своїм минулим».

 

Про фільм:

Каті Юдіної дуже пощастило в житті. Вона народилася в дружній і забезпеченій родини, у неї прекрасний юнак, в цьому році вона закінчує архітектурний інститут і у неї вже є пропозиції по роботі. Здається, Катя витягла в житті щасливий квиток. Але раптом мама Каті, Олена, помирає при дивних обставинах. А буквально за два місяці батько Каті, Михайло, одружується вдруге. Його нова дружина, красуня Наталія, на кілька років старша за Катю. Наталія усіма силами намагається налагодити відносини з падчеркою, яка ніяк не може змиритися з тим, що батько так швидко забув Олену. А незабаром на долю Каті випадають нові випробування: Михайлу стає погано на роботі, і він раптово помирає. Офіційний висновок - серцевий напад.

Але Катя впевнена - хтось жорстоко і безжалісно розправляється з родиною Юдіних...

 

Режисер: Максим Бернадський

Оператор: Максим Баєв

Продюсери: Віктор Мірський, Євген Лященко, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Анна Скок

Сценаристи: Світлана Левашова

У ролях: Дарія Плахтій, Віра Шпак, Всеволод Болдін, Сергій Дзялик, Володимир Ліліцький, Павло Текучев, Саша Боднар та ін.