Новини

Незламна / Battle for Sevastopol в ТОП-100 Amazon

Новини
• 06.03.2017

Повнометражна версія проекту «Незламна» / Battle for Sevastopol (2015) увійшла в ТОП-100 найбільш популярних відео Amazon за підсумками січня 2017 року, продемонструвавши високі результати поряд з топовими тайтлами англомовного контенту в пік сезону.

Фільм «Незламна» доступний для передплатників найбільшої VOD платформи з листопада минулого року і став другим проектом виробництва FILM.UA Group, який увійшов до ТОП-100 найбільш популярних відео Amazon. Першим в липні 2016 року став драматичний серіал «Червона королева» / The Red Queen (2015).

 

Крім «Незламної» і «Червоної королеви», передплатникам бібліотеки Amazon Prime доступні також серіал «Нюхач» / The Sniffer (2013) і цикл коротких відео «Спадок» / Back to Basics (2016). Всі проекти розміщені на платформі з англійськими субтитрами.

FILM.UA Group продовжує переговори про розміщення своїх проектів на найбільших VOD платформах по всьому світу, зовсім скоро ми повідомимо деталі і підсумки.

Нагадаємо, кіно- і телепрем'єра історико-біографічної драми «Незламна / Battle for Sevastopol» відбулася в 2015 році. Картина стала першим національним проектом, що потрапив у прокат світового мейджора 20th Century Fox. У березні 2016 байопік про найрезультативнішу жінку-снайпера Другої світової війни Людмилу Павличенко «Незламна» / Battle for Sevastopol увійшов в топ-10 найпопулярніших фільмів на iTunes в Німеччині. Фільм «Незламна» проданий на десятки територій, серед яких Німеччина, Австрія, Швейцарія, Бельгія, Гонконг, Туреччина, Японія, Польща, Болгарія Південна Корея та ін.

Про що фільм: Любов під нескінченним вогнем ворога, дружба з Елеонорою Рузвельт, виступ на конференції, який фактично змінив результат Другої Світової Війни, бажання жити і страх втратити кохану людину - чи впорається з цим тендітна жінка?

Це реальна історія Людмили Павличенко - легендарної жінки-снайпера. Солдати йшли в бій з її ім'ям на вустах, а вороги влаштували полювання на неї. На полі битви вона бачила смерть і страждання, але найсерйознішим випробуванням для неї стала любов, яку у неї могла забрати війна ...