Новини

Права на показ фільму «Незламна» / Battle For Sevastopol придбали канал Canal + і VOD платформа Sky Cinema.

Новини
• 13.02.2017

Права на показ байопіку про життя легендарної жінки-снайпера часів Другої світової війни Людмили Павличенко — «Незламна» / Battle For Sevastopol придбали канал Canal + (Франція) і VOD платформа Sky Cinema (Великобританія). Передплатникам Sky Cinema фільм стане доступний 17 лютого 2017 року о 19.20 за місцевим часом.

Раніше права на показ фільму були продані до Японії, Південної Кореї, Німеччини, Польщі і Туреччини. А з листопада 2016 року повнометражна версія фільму «Незламна» / Battle For Sevastopol стала доступною передплатникам Amazon Prime в США і Канаді.

 

Про що фільм: Любов під нескінченним вогнем ворога, дружба з Елеонорою Рузвельт, виступ на конференції, який фактично змінив результат Другої Світової Війни, бажання жити і страх втратити кохану людину - чи впорається з цим тендітна жінка?

Це реальна історія Людмили Павличенко - легендарної жінки-снайпера. Солдати йшли в бій з її ім'ям на вустах, а вороги влаштували полювання на неї. На полі битви вона бачила смерть і страждання, але найсерйознішим випробуванням для неї стала любов, яку у неї могла забрати війна ...