Новини

Формат реаліті шоу «Хата на Тата» (UA Formats) був проданий на територію Латвії

Новини
• 11.01.2016

Після успішного старту локальної версії проекту в ефірі литовського TV3, канал вирішив випустити більше епізодів програми за українським форматом, ніж планував раніше.

Більше того, відразу після прем'єри в Литві, права на формат купив латвійський телеканал ТВ3 (Modern Times Group). Трансляція локальної версії проекту планується на весну 2016 року. Український формат реаліті-шоу "Хата на тата" (телеканал СТБ) був проданий в рамках проекту UA Formats.

«Хата на тата» - це сімейне реаліті шоу. Кожна програма - це історія однієї родини, де є батько, мати і діти. Щоб виграти призові гроші, татові доведеться приміряти на себе роль мами, а мама, за умовами формату, в цей час вирушає у відпустку на тиждень, відпочиває від домашніх турбот і робить все, про що мріяла. Батько залишається вдома наодинці з дітьми і домашніми клопотами. Його головне завдання - скрупульозно слідувати графіку, виконуючи всі батьківські і домашні обов'язки дружини без сторонньої допомоги. Якщо татові вдасться впоратися з усіма завданнями, і він не скористається можливістю достроково викликати маму, родина отримає грошовий приз.

За підсумками 2015 формат програми «Хата на тата» визнано найкращим «Новим українським форматом» за версією «Телетріумф».

Нагадаємо, що дистрибутор формату - UA Formats.

UA Formats - централізований та зведений каталог українських форматів, успішно реалізованих на українському телебаченні. У відповідності з міжнародними стандартами форматного бізнесу проект UA Formats представляє оригінальні успішні українські ідеї і розробки зарубіжному ринку.

В Україні формат був розроблений телеканалом СТБ (холдинг СтарЛайтМедіа) і транслювався протягом чотирьох сезонів у прайм-таймі. Крайні три сезони проекту вивели СТБ на перше місце у своєму слоті, перевищивши частку найближчого конкурента майже на 100%.

Раніше формат «Хата на тата» також був проданий до Польщі.

http://uaformats.com/