Освітні проекти

Кіношкола UKRAINIAN FILM SCHOOL

КІНОШКОЛА UKRAINIAN FILM SCHOOL

Перша та найпотужніша кіношкола в Україні Ukrainian Film School заснована на базі найбільшої у Східній Європі кіностудії FILM.UA. Головна перевага UFS – за 1 рік студенти на практиці навчаються професійній майстерності актора, режисера, сценариста, оператора й продюсера. У кіношколі працюють педагоги-практики – профі сучасного кінематографу. Вони діляться актуальними знаннями та специфікою роботи на знімальних майданчиках, оскільки продовжують знімати знакові та масштабні проєкти для України та інших країн.

У жовтні 2021 року кіношкола відсвяткувала 5 років і за цей період Ukrainian Film School випустила понад 600 студентів, зняла 207 короткометражних фільмів, створила 244 сценарії та презентувала 120 акторських показів. Студенти кіношколи мають доступ до ультрасучасного освітлювального, звукового та відеообладнання, знімальних павільйонів, виробничих платформ Postproduction HUB та Dolby Premier Studio, кінотеатру, а також складів реквізитів та костюмів.

Також для студентів відчинені двері знімальних майданчиків та кастингів кіно-/ телепроектів студії як під час навчання, так і після випуску.

Ukrainian Film School має декілька напрямків для людей віком від 6 до 99 років:

1)          UFS Main – річні програми

2)         UFS Short – воркшопи й короткі курси,

3)         UFS Teens и UFS Kids – навчання для дітей 6-11 років й підлітків 12-17 років

 

Після навчання випускники продовжують тісно співпрацювати з кіностудією FILM.UA, відкривають власні продакшени, створюють український продукт та працюють із закордонними брендами та компаніями.

 

Контакти

Кіношкола Ukrainian Film School

https://filmschool.com.ua/

https://www.instagram.com/ukrainianfilmschool/

https://www.facebook.com/ukrainianfilmschool

+380 67 194 3448

info@filmschool.com.ua