Новини

«Балада про бомбера». Номінація на Prix Europa 2012

Новини
• 30.08.2012

Військовий міні-серіал «Балада про бомбера», спільного виробництва FILM.UA та кінокомпанії Шпиль, продовжує отримувати всесвітнє визнання. Крім нагород таких фестивалів як World Media Fest, NY FILM & TV Awards, WorldFest Houston і номінацій VES Awards, BANFF Media Festival, Seoul Drama Awards і ТЕФІ, цього разу серіал номінується в категорії TV Fiction престижного фестивалю Prix Europa.

PRIX EUROPA - європейський фестиваль, де щорічно представлені кращі європейські теле-, радіо-та он-лайн продукти з метою їх подальшого просування по всій Європі і підтримки їх міжнародної дистрибуції та використання. Він закликає всіх представників засобів масової інформації до виробництва якісного продукту для подальшого конкурування між собою найкращих проектів.

PRIX EUROPA відрізняється своїм унікальним журі, відкритим для всіх виробників програм зі всього континенту. Всі конкурси оцінюються в публічній і відкритій дискусії. Цей прозорий процес робить PRIX EUROPA першокласною платформою для навчання та багатонаціональним ринком.

PRIX EUROPA є щорічним форумом, висвітлюючи останні тенденції в засобах масової інформації і роблячи наголос на якісному продукті для всіх європейців.

Завдяки своїм надійним партнерам, які підтримують конкурс з моменту його створення, на сьогоднішній день PRIX EUROPA є найбільшим у Європі фестивалем для телебачення, радіо та он-лайн медіа.
У цьому році фестиваль отримав 640 заявок з 38 країн. PRIX EUROPA пройде з 20 по 27 жовтня в Берліні, а переможці будуть оголошені 26 жовтня на церемонії нагородження.