Новини

FILM.UA представляє фільм «Метелики»

Новини
• 10.04.2013

FILM.UA закінчив виробництво драми «Метелики». (4 серії по 52 хвилини). Події у фільмі відбуваються на тлі однієї з наймасштабніших техногенних катастроф минулого століття - Чорнобильської аварії. Прем'єра в Україні відбудеться 27 квітня о 20.30 на телеканалі «Інтер».

Режисер-постановник: Віталій Воробйов

Оператор: Павло Кулаков

Автор сценарію: Валерій Мухарьямов

Художник-постановник: Володимир Душин

Композитор: Максим Кошеваров

У ролях: Марія Поєзжаєва, Юрій Борисов, Андрій Казаков, Юлія Рутберг, Артем Ткаченко, Ірма Вітовська, Євгенія Лоза, Азамат Нігманов

Перед творцями фільму стояло складне завдання: правдиво і докладно відтворити на екрані подробиці Чорнобильської катастрофи. Поряд з ретельною роботою художника-постановника для цієї мети були використані новітні технології. Починаючи з підготовчого етапу, з творчою командою проекту тісно співпрацювала компанія POSTMODERN, що входить в FILM.UA Group. За допомогою комп'ютерної графіки в суворій відповідності з архівними документами були відтворені міста Прип'ять і Чорнобиль, атомна станція і прилеглі території, фатальний вибух, рятувальні та ліквідаційні роботи, які проходили на території станції. Але всі ці видовищні сцени стали лише фоном для трагічної історії першого кохання головних героїв фільму старшокласниці Алі (Марія Поєзжаєва) і солдата строкової служби Паші (Юрій Борисов).

«Наш фільм про кохання, і тільки про кохання. Все інше - лише фон», - зазначають автори проекту.

Режисером фільму став Віталій Воробйов. Фільм «Балада про бомбера», знятий ним у співпраці з FILM.UA в 2011 році, став одним з найтитулованіших телевізійних проектів в країнах СНД, гідно представляючи Україну на найбільших телевізійних фестивалях світу. Автори фільму «Метелики» впевнені, що їх новий фільм очікує не менший міжнародний успіх.

Коротка інформація про фільм: http://film.ua/ru/production/filmsandseries/projects/241