Новини

Головний саундтрек до фільму-помсти “Конотопська Відьма” створила та виконала співачка ZLATA OGNEVICH: кліп на пісню “Пташка” вже на YouTube

• 25.06.2024

З 22 серпня на кіноекранах стартує фільм-помста “Конотопська Відьма” від FILM.UA. Напередодні прокату презентуємо головний саундтрек - пісню “Пташка” від ZLATA OGNEVICH та кліп – до нього увійшли ексклюзивні кадри з фільму.

Співачка ZLATA OGNEVICH створила та випустила саундтрек “Пташка” до фільму-помсти “Конотопська відьма”. Сьогодні відбулася премʼєра відеокліпу, що вдало поєднує натурні зйомки за участі виконавиці та кадри з фільму, які глядач побачить вперше.

КЛІП: ZLATA OGNEVICH - Пташка (OST «Конотопська Відьма») | ПРЕМ'ЄРА 2024

Трек “Пташка” відображає непереможний дух і стійкість жінки, її здатність зберігати надію та віру навіть у найскладніші моменти свого життя. Трек уособлює історію прадавньої Відьми з Конотопу і є справжньою одою тій внутрішній силі, що нині живе в кожній українській жінці.

Фільм “Конотопська відьма”, для якого “Пташка” стала саундтреком і головним лейтмотивом, розповідає про відьму з Конотопу, яка закохалась у звичайного хлопця і зреклася своїх відьомських сил заради щастя зі смертним. Однак з початком повномасштабної війни, російські солдати захоплюють місто і жорстоко вбивають її коханого, тож вона вирішує помститися, повертає свої сили і обрушує криваві кари на вбивць свого нареченого.

«“Пташка” – це моя особиста присвята усім жінкам, які на своїх тендітних плечах тримають цілий світ і роблять усе заради безпеки своїх близьких, своєї родини та своєї землі. Боротьба пташки у пісні така ж відчайдушна, як і внутрішня боротьба героїні за своє власне, щасливе буття», – зазначила ZLATA OGNEVICH.

«Кіно - це завжди про магію. Так само відбулося і в нашій зі Златою співпраці. Пісня “Пташка” відображає основний посил усього фільму, який ми, як творці, прагнемо донести до глядача. Зокрема, пісня прозвучить в одній із ключових сцен фільму. Ця колаборація відбулася в цілковитій синергії, більше того - це не єдиний наш спільний сюрприз: про це розповімо згодом», – поділилася деталями продюсерка фільму «Конотопська Відьма» Ірина Костюк.

Не пропустіть прем’єру фільму 22 серпня та новий кліп на хіт від ZLATA OGNEVICH вже зараз.