Новини

Увімкни “Світло”: відтепер телеканал у Т2. “Світло” - завжди поруч

Новини
• 01.04.2024

Розважально-пізнавальний телеканал “Світло” у цифровому ефірному телебаченні. Улюблені програми та захопливі новинки - різножанрові проєкти для всієї родини завжди поруч. Просто увімкни Світло”.

З 1 квітня телеканал “Світло” у цифровому ефірному телебаченні (технологія DVB-T2). Це перший з телеканалів FILM.UA, який виходить за межі Pay TV напряму. Цільова аудиторія каналу - українські родини, що хочуть відволіктись від буденності.
Вже у квітні на глядачів чекатимуть кілька великих премʼєр - кожен знайде собі контент до душі.

Увімкни “Світло”

З 13 квітня, у вихідні о 10:30 розпочнуться покази кулінарного шоу “Народний шеф” з Вадимом Бзежинським (“Пава”) - переможцем 7-го сезону проєкту “Майстер шеф”, шеф-кухарем ресторану “La Frusta” Олександром Гриценко та суперфіналістом проєкту “Пекельна кухня” Олександром Громлюком. Народні кухарі під пильним оком кулінарних експертів виборюватимуть звання “Народного шефа”. Однойменний проєкт доведе, що кулінарія – це мистецтво, яке потребує неабиякої майстерності. А задача досвідчених шефів знайти найкращого у своїй справі.

Для любителів докудрам програмери телеканалу підготували грандіозне повернення. “Містичні історії. Новий погляд” повернуться на екрани 15 квітня з новими сюжетами та новим ведучим, Сергієм Кисилем. Кожна серія складатиметься з двох незалежних історій, кожна з яких заснована на реальних подіях. Історії покажуть саме такими, як їх побачили та пережили конкретні люди. Іноді ці події здаватимуться надто містичними, дивними чи кумедними, але все це відбувалося у реальному житті. Кожну серію коментуватимуть різні фахівці: екстрасенси, біоенергетики, психологи, лікарі, відьми, священики.


Для наймолодших в етері також з 15 квітня показуватимуть анімаційний мультсеріал “Хоробрі Зайці”. Кожна із серій вдало поєднує захопливі пригоди з опануванням перших соціальних навичок, гумором, піснями й танцями, а також має яскравий і впізнаваний візуальний стиль. Разом із братиком та сестричкою Бопом та Бу, Мамою Заєю, Татом Заєм та чотирма Займалятами малюки вирушать у захопливу подорож Зайцесвітом. Під час цієї подорожі на Хоробрих Зайців та маленьких глядачів чекаютимуть відкриття, знайомства з новими друзями та неймовірні розваги.

“Запуск загальнонаціонального телеканалу "Світло" - це сміливий експеримент для групи FILM.UA, адже до цього ми мали лише нішеві канали на pay TV ринку - ділиться Олег Добреля, керівник телеканалу “Світло”. "Світло" ж - це канал загального інтересу для всієї родини, де кожен знайде щось для себе. Наша сітка мовлення налічує різножанровий контент, - проте ми свідомо відмовилися від новин та спорту, щоб зосередитися на позитивних та якісних проектах, які об'єднють родини та дарують відпочинок.


Телеканал доступний у більшості кабельних операторів України, а також на найбільших цифрових платформах, серед яких Megogo, Sweet.tv та Київстар ТБ.

 

ДОВІДКА

Телеканал “Світло” — це розважально-пізнавальний український телеканал, розрахований на широку сімейну аудиторію. Телеканал демонструє серіали, художні та документальні фільми, тревел та реаліті-шоу, анімацію для дітей, шоу з простими та практичними порадами для глядачів з різними інтересами та захопленнями. Місія телеканалу “Світло”— щодня допомагати глядачеві бути ближче до того, що приносить задоволення.

“Світло” у соціальних мережах: Facebook, Instagram.

Як знайти “Світло” на телевізорі чи тюнері Т2?

Цифрове ефірне телебачення України (DVB-T2).
Оновіть налаштування!
1. Натисніть кнопку «Меню»
2. Виберіть «Налаштування», потім «Пошук каналів»
3. Виберіть «Автоматичний пошук каналів» та натисніть кнопку «ОК»
4. Після завершення сканування, підтвердьте зміни, натиснувши кнопку «ОК»
*на деяких моделях телевізорів та тюнерів назви пунктів меню можуть відрізнятись