Новини

До Дня всіх закоханих: у кінотеатрах стартували покази української нетолерантної комедії “Уроки толерантності”.

Новини
• 14.02.2024

З 14 лютого в широкий національний прокат вийшла стрічка Аркадія Непиталюка “Уроки толерантності” - про родину, яка вчиться толерантності завдяки державній програмі євроінтеграції. Ділимося відгуками глядачів, які потрапили на перші допрем’єрні покази та запрошуємо в гості до Найдюків.

13 лютого відбувся допрем’єрний показ стрічки у Києві - у кінотеатрі “Оскар” (ТРЦ Gulliver). У цей важливий вечір на прем’єрі зібралася творча команда фільму: режисер та співавтор сценарію фільму Аркадій Непиталюк, генеральний продюсер Сергій Лавренюк, креативний продюсер Олексій Гладушевський, виконавчий продюсер Сергій Лисяний, співавторка сценарію Людмила Тимошенко, художник-постановник Микола Кіщук, оператор Сергій Крутько, а також актори фільму — Олександр Ярема, Олена Узлюк, Борис Георгієвський, Кароліна Мруга, Олександр Піскунов, Акмал Гурезов.

За сюжетом, кожен член сім'ї має свої страхи, навʼязані суспільством - Найдюки пливуть за течією й нерідко керуються суспільною думкою у формуванні власного світосприйняття: сексистські жарти, висміювання інакшості, купа нецензурної лексики у спілкуванні та надмірна агресія до всього, з чим вони не згодні миритися. Саме тому їх обрано до участі в державній програмі, мета якої, зрештою, - допомогти пересічним українцям позбутися фобій, перемогти темноту, що засіла в голові, та проявити любов і повагу через прийняття та розуміння.

У столиці привітати команду стрічки завітали друзі, партнери, представники кіноіндустрії, медіа та шоу-бізнесу: — ведучий та інтерв’юер Анатолій Анатоліч, письменник Андрій Кокотюха, режисерка кіно Ірина Громозда, театральний режисер Іван Уривський, режисер Олексій Комаровський, актори Олена Лавренюк, Наталія Бабенко, Інна Приходько, Богдан Жданов, Олеся Власова, Богдан Рубан, Оксана Жданова, Роланд Мішко, Назар Задніпровський, Володимир Гурін, Олексій Тритенко, Владислав Никитюк, Анна Гуляєва, художник-постановник Олександр Тетерін, ведучі Олена-Крістіна Лебідь, Катерина Соляр, Вʼячеслав Соломка, шоумен Юрій Горбунов, шоувумен Діва Монро, продюсерка та засновниця Української кіношколи Альона Тимошенко, засновниця Дикого театру Ярослава Кравченко, шоумен Діма Коляденко.

Гостей заходу пригощали: артезіанська вода AVALON, завжди твоя найсмачніша Villa UA, коньяк Adjari - моя винагорода, БКК - солодка спокуса, від якої неможливо відмовитися.

"Уроки толерантності" Аркадія Непиталюка - рідкісний для мене випадок смішної комедії. І наскрізна тема та ідея 300% працює на сюжет та абсолютно виправдана. "Уроки толерантності" - про вихід із зони комфорту і зміни. Тут усе без примусу, без дидактики, без моралізаторства. І, вкотре повторюся, це смішно!!! Хто має можливість - сходіть у кіно. Гра акторів - окрема позитивна розмова”, — Андрій Кокотюха, письменник.

“Давно не чув оплесків в кінці фільму. Це не тільки класна комедія, а й повчальна сатира і драма”, — Ігор Донскіх, інфлюенсер, блогер, ведучий YouTube-шоу.

“Нарешті український кінематограф почав стабільно виробляти якісні та гарно прописані фільми. Мені було дуже ніяково моментами, багато чого тригерило, бо все якось дуже по-справжньому для нашого менталітету”, - Юлія Юріна, співачка. 

Дистриб’ютором фільму в Україні виступили FILM.UA Distribution та Кіноманія.
Генеральним медіапартнером стрічки виступ телеканал ICTV 2.
Промо-підтримку фільму здійснюють торгівельна мережа Фокстрот, національна мережа автозаправних комплексів WOG, книжкова платформа Yakaboo, INSIDE SEX SHOP, онлайн-сервіс виклику авто Uklon, платіжна система city24, видавництво "Видавництво".
Інформаційні партнери стрічки: радіо Перець FM, інтернет-ЗМІ Українська правда, онлайн-журнал MarieClaire, видання для жінок Wonderzine, онлайн-медіа СВІДОМІ та спільнота Yabl.
Дивіться комедію “Уроки толератності” з 14 лютого і не зважайте на думку сусідів.
ДОВІДКА
Назва: Уроки толерантності
Дата виходу в прокат: 14 лютого 2024 року
Дистрибʼютор в Україні: FILM.UA Distribution
Жанр: комедія
Виробництво: Солар Медіа Інтертеймент
Режисер: Аркадій Непиталюк
Автори сценарію: Аркадій Непиталюк, Людмила Тимошенко
Продюсер: Сергій Лавренюк
Креативний продюсер: Олексій Гладушевський
Виконавчий продюсер: Сергій Лисяний
Оператор-постановник: Сергій Крутько
Художники-постановник: Микола Кіщук
Художники з костюмів: Марія Керо
У ролях: Олена Узлюк, Олександр Піскунов, Олександр Ярема, Кароліна Мруга, Акмал Гурєзов, Борис Георгієвський, Ніна Набока

Синопсис
Пересічна українська родина, аби дати раду фінансовій скруті, пристала на пропозицію стати учасниками програми з євроінтеграції “Уроки толерантності”. Чи вдасться провінційній вчительці, її безробітному чоловіку та дітям приборкати власні стереотипні погляди та поглянути на світ очима тих, кого обходили десятою дорогою?