Новини

Перемога - справа сімейна: дивіться тизер комедії “Крашанка” зі Станіславом Бокланом та Олесею Жураківською у головних ролях.

Новини
• 12.02.2024

Комедія, заряджена на перемогу, поспішає на великі екрани. Стрічка, яка візуалізує бажання кожного українця - запуск ракети на москву - стартує в кінопрокаті напередодні Великодніх свят. Не пропустіть - 25 квітня у кіно!

Напередодні Великодня Андрій Іванович Забіяка (Станіслав Боклан) збирається відправити ракету на москву. Для цього він ремонтує пульт управління ракетної установки під таємничою назвою “Потяг номер нуль”, який в радянські часи слугував рухомою платформою для запуску ядерних ракетних боєголовок. Несподіваний приїзд доньок, сина та онука псує всі плани. Задум, який виношувався кілька місяців, під загрозою зриву. А Андрія Іванович опиняється під суворим наглядом - онук бере відповідальність за Забіяку старшого у свої руки і пильнує кожен крок винахідника. Чи вдасться дідові відкупитися “гостинцями від зайчика” та врешті довести справу до логічного завершення?

Тизер стрічки: https://youtu.be/IbhxW4iXWvM

Головні ролі у стрічці зіграли актори Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Даша Легейда, Володимир Гладкий, Артур Логай та Михайло Пулянський.

Цікаво, що сценаристів стрічки надихнув справжній історичний факт: за часів СРСР дійсно існував так званий “Потяг номер нуль” або “потяг-привид” - бойовий залізничний ракетний поїзд (ядерний поїзд). Його збирали і в Україні - на Південному машинобудівному заводі ім. Макарова, ці поїзди курсували по залізничних коліях навіть під час Перебудови. Тож на фоні погроз росії про нанесення ядерного удару почали зʼявлятися думки: “а що, якщо після роззброєння 1989 року частина конструкції збереглася і ми б могли дати відсіч ворогу”. Так зʼявився персонаж Івана Андрійовича Забіяки, який знає, де знаходиться установка, що допоможе йому запустити ракету на москву. Тож герой шукатиме будь-які шляхи для втілення свого задуму, попри перешкоди й родинні перипетії.
У ролі Івана Забіяки автори та продюсери картини безальтернативно вбачали народного артиста України Станіслава Боклана, а в ролі його старшої доньки - заслужену артистку України Олесю Жураківську, під них і писали сценарій та формували мотивацію героїв. Для акторів такої величини було важливо, аби історія вирізнялася не лише оригінальністю, а й відповідала віянню часу, у якому живуть українці. Авторам вдалося вирішити задачу із зірочкою - тож побачимо улюблених зірок на великому екрані.
Зустрічайте сімейну комедію, яка зробить ворогам гаряче - у кіно з 25 квітня 2024 року.
Виробництвом стрічки займалися Мамас Продакшн, також проєкт підтримали найбільші українські медіагрупи - FILM.UA та StarLightMedia. Ця синергія забезпечить широку промо-підтримку кінотеатрального релізу на телебаченні, в діджитал-просторі, в засобах масової інформації, а також на рекламних носіях.

Кінотеатральну дистрибуцію та промо здійснюватимуть FIM.UA Distribution, у портфелі якої національні та східноєвропейські фільми різного жанру: від авторських стрічок до національних блокбастерів, та Кіноманія.


ДОВІДКА
Назва: Крашанка
Жанр: сімейна комедія
Виробництво: Мамас Продакшн у співпраці з FILM.UA Group та Star Light Media
Автори сценарію: Юрій Микуленко, Дмитро Григоренко
Режисер: Тарас Дудар
Оператор: Сергій Крутько
Художник: Тарас Кузуб
Продюсери: Алла Липовецька та Марина Квасова

У ролях: Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Даша Легейда, Володимир Гладкий, Михайло Пулянський, а також Артур Логай, Людмила Загорська, Евген Сенчуков, Ігор Портянко, Наталя Кобизька

Синопсис
Родина Забіяк, яка не бачилася багато років, незважаючи на війну, збирається на Великдень в батьківському будинку. Дві сестри та брат шукають затишку, але знаходять батька, який досить дивно поводиться: будує ракету, щоб вдарити по Москві та завершити війну. Чи зможуть вони впоратися з його безглуздим планом і своїми власними протиріччями?