Новини

FILM.UA Group пропонує вашим ідеям свої крила! Відкрито приймання заявок на конкурс аудіовізуальних проєктів TroyStory

Новини
• 08.02.2024

TroyStory – внутрішньогруповий пітчинг FILM.UA, який відсьогодні трансформується у відкритий конкурс, спрямований на пошук ідей і партнерів для створення якісного українського контенту з високим глядацьким потенціалом для локального та міжнародного ринку. З 8 лютого стартує набір конкурсних заявок, який триватиме 10 тижнів.

Історично TroyStory проводився з 2020 року для пітчингу проєктів усередині медіагрупи. Назва конкурсу зумовлена місцезнаходженням студійного комплексу: Troy (від «Троєщина» – назва району в Києві) та Story (від гасла FILM.UA: «Історії, що змінюють світ на краще»). Мета цього пітчингу полягала в тому, аби керівники ключових відділів медіагрупи мали нагоду оцінити не лише потенціал проєкту, а і його відповідність стратегії розвитку FILM.UA Group. Наразі ж пітчинг виходить за межі групи, аби відкрити ще більше нових талантів та розповісти нові історії світу.

Фільми та серіали, ігрові та документальні, локальні й міжнародні – конкурс відкритий для проєктів різноманітних жанрів і форматів і передбачає визначення переможців у п'яти категоріях:

1. Локальні ігрові жанрові повнометражні фільми
2. Локальні ігрові серіали
3. Міжнародні ігрові фільми
4. Міжнародні ігрові limited та mini-series
5. Повнометражні документальні фільми та серіали

Переможці конкурсу отримають:
можливість підписання контракту з FILM.UA Group щодо спільного девелопменту та/чи виробництва;
інвестицію в проєкт від $50 000 (ресурсом, коштами тощо);
спільне пакетування проєкту (девелопмент, складання фінансової моделі та плану залучення фінансування, пошук фінансування, партнерів, спонсорів та інвестицій, оптимізація бюджету, плану дистрибуції, фестивального супроводу та просування тощо) та можливість подальшого виробництва в партнерстві з FILM.UA Group.

«Ми у FILM.UA завжди прагнули до партнерств. У 2022-2023 роках ми створювали проєкти спільно з медіагрупами, іншими продакшенами, фондами та закордонними партнерами і досягли неймовірних результатів завдяки синергії в роботі. Сьогодні ми бачимо неабияку впевненість та натхнення дати життя тим проєктам, які шукають підтримки: експертної, фінансової чи технічної - усе це ми нарощували власним досвідом протягом 20 років і знаємо все про те, як створити сильну історію та зробити її успішною. Змінюймо світ на краще разом», - ділиться Вікторія Ярмощук, СЕО FILM.UA Group

Перелік членів журі фіналу конкурсу, що складатиметься з представників компанії FILM.UA Group – досвідчених продюсерів, у доробку яких найуспішніші проєкти останнього десятиріччя, – та запрошених провідних представників індустрії, буде оголошено незабаром.

Ознайомитись із Правилами конкурсу, критеріями відбору та переліком матеріалів для подання заявки на участь у конкурсі можна на офіційній сторінці TroyStory.

Приймання заявок триватиме десять тижнів і завершиться 18 квітня 2024 р.

Інші важливі деталі у форматі «питання – відповідь» ви знайдете у спецматеріалі про конкурс від Media Business Reports.

Стежте за новинами конкурсу в соцмережах FILM.UA Group: Facebook, Instagram, LinkedIn.
  


Організатор конкурсу – компанія Media Resources Management на замовлення FILM.UA Group. 


FILM.UA Group – українська медіагрупа, у складі якої співіснує понад 30 компаній, що займаються виробництвом повного циклу (від ідеї до постпродакшену), дистрибуцією та промо контенту. За 20 років на ринку FILM.UA вдалося створити та поширити понад 8000 годин комерційного контенту, а також випустити в прокат майже 35 повнометражних стрічок, частина з яких – виробництва сторонніх продакшенів.