Новини

1+1 media та FILM.UA Group уклали масштабну угоду про спільне виробництво серіалів і повнометражних фільмів у 2024 році

Новини
• 30.12.2023

В останній робочий день 2023 року 1+1 media та FILM.UA Group уклали масштабну угоду щодо спільного виробництва, дистрибуції та монетизації більш ніж 200 годин серіалів і двох повнометражних фільмів

За умовами безпрецедентної для українського ринку угоди, дві групи спільно інвестуватимуть у контент та об’єднають свої зусилля для дистрибуції та монетизації продуктів. Дана співпраця має на меті налагодити індустріальне виробництво національного контенту, забезпечити українського глядача якісним новим аудіовізуальним продуктом і відновити індустрію виробництва.

На початку 2023 року компанії підписали меморандум про спільне виробництво контенту та вже створили в межах угоди  80-серійний проєкт «Ловець снів», премʼєра якого запланована у 2024 році на каналі 1+1 Україна. Крім цього, завдяки обʼєднанню зусиль двох потужних медіагруп, зʼявився проєкт «Жіночий лікар. Нове життя», що став лідером перегляду та в рази підвищив середні показники праймового слоту.

Наразі ця співпраця продовжена на 2024 рік і включає виробництво 7 спільних проєктів.

 «Наша співпраця з 1+1 media вже давно не обмежується виробництвом на замовлення каналів групи — ми співпрацюємо за різними напрямами, в тому числі щодо дистрибуції телеканалів тощо. Тепер наша співпраця переходить на новий рівень, де ми системно інвестуємо у виробництво контенту, оскільки розуміємо, що майбутнє за партнерством і колабораціями, а також тому що ми віримо в потенціал українського продукту та його економічну спроможність. Ми вдячні партнерам за співпрацю та пишаємось роботою з однодумцями задля процвітання українського ринку та України», — каже СЕО FILM.UA Group Вікторія Ярмощук.

«Ми вдячні FILM.UA Group за партнерство, яке безумовно надихає та мотивує на нові досягнення. Віримо в ефективну та плідну співпрацю, адже наші спільні зусилля націлені на підтримку нашого глядача. Наступного року ми підготували багато унікальних та актуальних проєктів, які потребує українська аудиторія. Вітаємо з прийдешнім Новим роком і бажаємо теплих та безпечних свят!», — прокоментував Максим Кривицький, керівник телевізійного бізнесу 1+1 media та генеральний продюсер 1+1. 

Нагадаємо, завдяки спільним зусиллям надпотужних команд обох медіагруп, а також продакшену Yellow Film&TV (Фінляндія), у 2022 вдалося відзняти український спешл-епізод популярного у Фінляндії музичного шоу Song of my life, який побачили мільйони глядачів в Європі, що привернуло додаткову увагу до України. Нині команди працюють над втіленням формату для українських глядачів.

Слідкуйте за новинами та до зустрічей на теле та кіноекранах у 2024 році!