Новини

Nerd agency з Мавкою на MAPIC LeisureUp

Новини
• 30.11.2023

Команда Nerd agency взяла участь в міжнародному форумі MAPIC LeisureUp . Захід щорічно об’єднує лідерів ліцензійного ринку, торгівлі, нерухомості та дозвілля з понад 75 країн.

Цьогоріч Nerd agency представляли Мавку та інші бренди на власному стенді. Завдяки неймовірному успіху міжнародного прокату мультфільму «Мавка. Лісова пісня» у 148 країнах світу, бренд отримав міжнародне визнання та має значний потенціал для ліцензування за кордоном.

"Оскільки Мавка вже впізнавана у світі на всіх континентах, ми хочемо, поширювати за кордон ліцензійну програму Мавки. В нас є чудові приклади в Україні з брендингу простору у стилі Мавки – це банкетні дитячі кімнати в розважальних центрах, промо-ліцензія з мережею ресторанів, тематичний супермаркет, наступного року відкривається аквапарк. Тому, завдяки участі у Форумі MAPIC LeisureUp, який присвячений нерухомості, ми можемо масштабувати ці кейси в інші країни, а також залучити партнерів з інших категорій. Також ми пропонували й інші ліцензійні бренди та послуги, які представляє FILM.UA Group", - зауважила Тетяна Рубан, директорка Nerd agency.

Форум MAPIC LeisureUp відбувався 28-30 листопада 2023 року у Палаці фестивалів в Каннах (Франція).