Новини

Ліцензійний бренд GORJUSS|ГОРДЖЕС від компанії Santoro виходить на ринок України, Nerd agency (FILM.UA) стали ексклюзивним агентом в Україні

Новини
• 24.07.2023

Бренд GORJUSS|ГОРДЖЕС заснований на ілюстраціях британської художниці Сьюзан Вулкотт (Suzanne Woolcott). На них зображені дівчатка, що передають емоції мрій, пригод, спогадів, щастя та добра. Бренд спонукає бути добрим до себе, до всього живого, одне до одного та до нашої планети. Сіяти добро, щоб воно проросло у майбутньому. 

Кожна картина з персонажем GORJUSS|ГОРДЖЕС має окремий підпис, пов’язаний з його  індивідуальним світом. Він нагадує про дитячу відважність, приховану невпевненість, та піднімає з пам’яті найпотаємніші думки. GORJUSS|ГОРДЖЕС живе у світі уяви, де повно пригод замість слів. Будучи повною протилежністю сучасному галасу, персонажі  GORJUSS|ГОРДЖЕС доводять: не потрібно кричати, щоб бути почутим. Уява здатна створити прекрасні світи. І привнести прекрасне у наш світ.

Santoro – це мультибрендовий дизайнерський дім, заснований у 1983 році у Лондоні з метою  створювати красиві речі. Компанія стала одним з першопрохідців ліцензійного ринку, одночасно працюючи і як правовласник, і як виробник. На сьогодні ліцензійна продукція Santoro представлена у понад 90 країнах світу, 35 000 торгових точках. Бренди Santoro отримали більше 60 дизайнерських нагород, включно з двома Queen’s Awards від Королеви Великобританії і стали справжнім світовим феноменом.

Відтепер бренд GORJUSS|ГОРДЖЕС компанії Santoro буде представляти в Україні Nerd agency, що є частиною FILM.UA Group.

«Gorjuss приваблює з першого погляду. Його візуальна айдентика здатна унікально транслювати найприємніші емоції без слів. Коли я дивлюся на Gorjuss, бачу радість, щасливі моменти, мрії та добро. Бренд важливий для українського ринку саме зараз, бо це саме ті емоції, які ми хочемо відчувати. Звісно, українці сильні та хоробрі, але хочеться бути добрими, щасливими, мрійливими. Наша агенція сповнена ентузіазму щодо бренду Gorjuss і ми дуже раді розпочати партнерство з командою Santoro», - каже к.е.н. Тетяна Рубан, директорка Nerd agency (FILM.UA Group)

Величезний досвід та знання ринку, міцні зв’язки з галуззю та підтверджена репутація у сфері ліцензування, роблять агентство Nerd ідеальним партнером для представлення GORJUSS|ГОРДЖЕС українським споживачам. 

«Ми дуже раді працювати з Тетяною та її командою. Тетянин досвід, прагнення та пристрасть до об’єднання брендів із ліцензіатами та споживачами ідеально узгоджується з нашим баченням Gorjuss. Ми сподіваємося на успішну співпрацю, яка дозволить Gorjuss підкорити серця мешканців Східної Європи», — каже Джо Кемпбелл, генеральний менеджер Santoro.

Партнерство між Santoro та Nerd agency відкриває низку нових можливостей для українських компаній.  Бренд ідеально пасує для дизайну одягу, канцелярії, кондитерських виробів, картин за номерами, книжок, програм лояльності та багатьох інших категорій. Дуже цінно, що Всесвіт GORJUSS|ГОРДЖЕС зможе поділитися добром та позитивом з українськими споживачами та зробити день трошки кращим.