Новини

Ocean Media Plus розширила свою пропозицію для рекламодавців ще на 9 каналів

Новини
• 25.07.2023

Лідер відновлення ТВ-рекламного ринку України, компанія Ocean Media Plus, яка є партнером медіагрупи Starlight Media щодо розміщення реклами на телеканалах “СТБ”, “Новий Канал”, ICTV 2, М1, М2, “Оце ТБ” та партнером телеканалу “Сонце”, з липня 2023 року розширила свою пропозицію для рекламодавців ще на 9 каналів:  FILMUADrama, “Епоха”, 36,6 TV, “Кус Кус”, “Дача”, які входять до складу FILM.UA Group, та Cine+, Cine+ legend, Cine+ hit, Cine+ Kids, що знаходяться у власності Датагруп-Volia.

Коментує Андрій Партика, президент Ocean Media Plus: 

“Відновлення роботи панелі телевимірювань Nielsen на початку 2023 року стало важливим кроком для розвитку рекламного ринку України. Більше того, завдяки проведеному установчому дослідженню компанією КМІС, та верифікації цих даних у найбільшого мобільного оператора Київстар, рекламна галузь наразі бачить точні цифри генеральної сукупності та цифри міграції населення. Ці дані є більш надійними, ніж цифри інших вимірювачів на ринку України, зокрема вимірювання інтернет аудиторії, і ми оперуємо саме ними, коли продаємо рекламу нашим рекламодавцям.

Ми дуже вдячні компаніям FILM.UA Group та особисто Сергію Созановському, а також компанії Датагруп-Volia і особисто Святославу Горбаню за те, що вони прийняли нашу пропозицію партнерства та перейшли на білу сторону ТВ-рекламного ринку  - з липня місяця вони вимірюють рейтинги своїх каналів за допомогою панелі Nielsen та будуть розвиватись у відповідності до цих реальних цифр, а не через абстрактні екстраполяції, як це роблять інші гравці. Тож я радий вітати таких відповідальних гравців ринку і оголосити, що з липня 2023 року ми плануємо тривале партнерство. Відтепер, Ocean Media Plus розширить нашу пропозицію для рекламодавців, і на додачу до телеканалів медіагрупи Starlight Media “СТБ”, “Новий Канал”, ICTV 2, М1, М2 та “Оце ТБ” та телеканалу “Сонце”, буде реалізовувати рекламний інвентар ще 9 каналів: FILMUADrama, “Епоха”, 36,6 TV, “Кус Кус”, “Дача”, які входять до складу FILM.UA Group, та Cine+, Cine+ legend, Cine+ hit, Cine+ Kids, що знаходяться у власності Датагруп-Volia.

Партнерство із FILM.UA Group є довгоочікуваним для нас. Вони відомі не тільки в Україні, а і в світі, це величезний і успішний холдинг, який щороку ставить нові рекорди в українському кіно-прокаті, займається розробкою, виробництвом та доставкою відеоконтенту до глядачів.

Ми вдячні компанії Volia за відповідальність, лідерство та за їх позицію на ринку фільмових каналів. Телеканали групи Cine+ мовлять виключно українською та популярні серед багатьох любителів кінострічок. Саме канали Volia, які стали нашими партнерами, зараз займають нішу кінопоказу у вподобаннях українців.

Нажаль, на ринку є і інші канали, які виявились не готовими перейти на світлу сторону, щоб ринок побачив реальні цифри їх телеперегляду в панелі незалежного вимірювача Nielsen. Деякі з цих каналів, в свій час були вже присутніми в панелі, і їх реальні цифри були в рази меншими, ніж зараз показує Big Data Ua. Nielsen відображає весь  перегляд каналів на телевізорах: у Т2, кабелі, на супутнику, в IPTV і на ОТТ платформах і не усі гравці ринку готові бачити ці реальні показники, бо їм дуже зручно продаватись  по екстраполяціям і не підтвердженим даним телеперегляду. 

Наше партнерство із каналами медіагрупи Starlight Media залишається таким же міцним і успішним. Що стосується телеканалу “Сонце”, з яким ми також співпрацюємо, то я хочу підкреслити наскільки сильно підключення до мережі Т2 повпливало на їх розвиток, адже показники цього каналу в панелі Nielsen збільшились вдвічі і зараз він входить у ТОП-10 українських телеканалів і має дуже хорошу стратегію зростання”. 

Коментує Сергій Созановський, співзасновник FILM.UA Group: - “Безперечно, ми раді партнерству з Ocean Media Plus та новому етапу розвитку наших телевізійних каналів. Віримо, що наші нові партнери, завдяки своєму лідерству та експертизі зможуть найкраще монетизувати наш рекламний інвентар. Я впевнений, що топові рекламодавці країни відчують вплив на свої охоплення завдяки додаванню каналів FILMUADrama, “Епоха”, 36,6 TV, “Кус Кус” і “Дача” у свої медіаплани. Ми доклали багато зусиль нашої творчої команди до розвитку кожного з них:

FILMUADRAMA - заснований на продукції кіностудії FILM.UA і розрахований на середньовікову жіночу аудиторію.

Документальний телеканал “Епоха” – про осіб, події, винаходи та відкриття, які вдруковані великими літерами в історію людства. 

Канал “ДАЧА” висвітлює питання землеробства, рослинництва, будівництва й створення дизайнерських виробів власними руками, які так близькі багатьом українцям.

36.6 TV –  тематичний телеканал, на якому зібрано все, що стосується здорового способу життя. 

«КусКус» — єдиний в Україні кулінарний канал”.

Агенція інтегрованих рішень Brandly, яка є частиною FILM.UA Group, стане прямим партнером Ocean Media Plus щодо розміщення прямої реклами на каналах групи. 

Коментує Святослав Горбань, комерційний директор Датагруп-Volia: “Ми впевнені, що наше партнерство із Ocean Media Plus піде на користь усьому рекламному ринку України та пришвидшить його відновлення. Ми і надалі плануємо розвивати наші канали, які цікаві не тільки глядачам, а і рекламодавцям” 

Коментує Олександр Брикайло, співвласник каналу “Сонце”: “Сонце” працює з Ocean Media Plus вже багато років. За цей час рекламний ринок переживав різні періоди. Наше партнерство з Ocean Media Plus побудовано на абсолютній довірі, однаковому погляді на стратегію і впевненість у зростанні ринку на користь усіх учасників. Очевидно, що ключовими словами тут є транспарентність і консолідація”.

Андрій Партика, президент Ocean Media Plus: “Ми відкриті до усіх, хто готовий переходити на бізнес модель, яка спирається на об'єктивних даних та піддається аудиту незалежними вимірювачами і аудиторами.  В планах у Ocean Media Plus подальший розвиток ринку, пошук нових партнерств і вдосконалення панелі телевимірювань, над яким ми будемо працювати разом із всією індустрією та нашими партнерами”.