Новини

Серіал про Мавку: студія Animagrad розробляє новий проєкт за мотивами мультфільму “Мавка. Лісова пісня” у партнерстві з компанією TeamTo (Франція)

Новини
• 16.06.2023

З моменту старту широкого міжнародного кінопрокату, що охоплює понад 80 країн, мультфільм “Мавка. Лісова пісня” зібрав в Україні та світі рекордно високі касові збори. Прокат на деяких ключових територіях, таких як Польща, ще навіть не розпочинався, а на деяких — триває досі. Тож українська студія Animagrad (FILM.UA Group)  планує розширяти успіх Всесвіту Мавки — історія Берегині Лісу отримає продовження у форматі серіалу. Партнером українців з девелопменту виступає одна з провідних французьких анімаційних студій TeamTo

Французи були зацікавлені у Мавці ще на етапі виробництва повного метру, тож з ентузіазмом долучились до розробки нового проєкту.  

“TeamTO зробить свій внесок у залучення фінансування та виробництво. Animagrad та FILM.UA Group довели свій талант та надійність, створивши прекрасний повнометражний фільм в умовах хаосу, спричиненого російським вторгненням в Україну”, —  коментує співпрацю старша віцепрезидентка з виробництва та розвитку TeamTo Корінн Купер для міжнародного видання Kidsсreen.

За останній рік Мавка стала настільки відомою у світі, що продовження її історії — серіал з лаконічною робочою назвою “Мавка” — не залишився без уваги західної профільної аудиторії. Два найголовніших заходи анімаційної індустрії — MIFA Pitches (в межах Annecy International Animation Film Festival) і Cartoon Forum (Тулуза) — гідно оцінили ідею нового проєкту та відібрали його до участі в пітчингах. 

Символічно, що інша подія від Cartoon — Cartoon Movie — свого часу стала потужним стартовим майданчиком для розвитку «Мавки. Лісової пісні». І тепер, у межах цього заходу творці розпочнуть нову історію.

Відтак, 15 червня у французькому Аннсі, у межах Annecy’s Partners Pitch, продюсерки Ірина Костюк та Анна Єлісєєва мали унікальну нагоду представити закордонній індустрії ідею нового проєкту, нових анімаційних персонажів та відео сіззл-ріл серіалу

“Ми знаходимося на дуже ранньому етапі розвитку серіалу. Попереду виклики і складнощі, до яких команда Animagrad вже звикла. Та є речі, які нас нереально надихають. Це наші нові герої: подруга Мавки  Повітруля і новий лісовий лиходій Чугайстер. Обидва вони з української міфології, але у нашому серіалі їх чекають пригоди у форматі комедійного серіалу для дітей”, — ділиться продюсерка Анна Єлісєєва

А вже у вересні серіал “Мавка” буде представлено на престижному пітчингу Cartoon Forum, що традиційно відбудеться в Тулузі. 

Події навколо розширення Мавчиного Всесвіту швидко підхопили міжнародні авторитетні ЗМІ на чолі з Variety та Kidscreen й висвітлили їх на сторінках своїх видань. 

Присутність України в Аннесі стала можливою завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за організації фестивалю сучасної анімації та медіамистецтва LINOLEUM та Української анімаційної асоціації. Партнером проєкту стала компанія Media Resources Management (MRM).

Дізнайтесь більше про події, пов’язані з роботою над розширенням Всесвіту Мавки, на його офіційних сторінках в Instagram, Facebook і  TikTok та на сайті.