Новини

Прем’єра: серіал «Скажені сусіди» на телеканалі «ТЕТ»

Новини
• 06.03.2023

Продовження кінофраншизи «Скажене Весілля» транслюватиметься на телеканалі «ТЕТ» з понеділка по четвер, починаючи з 6 березня о 19:00.

Вже 6-го березня на екрани виходить серіал «Скажені сусіди» – продовження популярної кінотрилогії «Скажене весілля». На глядачів чекають нові пригоди улюблених героїв у знайомих кожному українцю ситуаціях. Адже в кожного з нас є сусіди, з якими ми сперечаємося, сваримося, разом святкуємо знаменні події та підтримуємо й допомагаємо у потрібний момент. 

За сюжетом серіалу, у Яблунівці несподівано з’являється заклятий ворог Василя Середюка – Тарас Блащиковський, який став новим чоловіком сусідки Оксани і, відповідно, новим «скаженим» сусідом Середюка. Тарас дуже радіє можливості згадати шкільні жарти над Середюком. Старі образи переростають у новий конфлікт, участь в якому мимоволі братимуть всі навколо. 

Олька і Ашот виховують дочку Гаяне, а їх кафе приносить хоч не великий, але стабільний прибуток. Все змінюється, коли біля їхнього кафе конкурент відкриває свій заклад харчування. Непроханий «скажений» сусід стає тригером справжньої бізнес битви. Олька і Ашот зроблять все, щоб позбутися конкурента. 

Франсуа та Катя готуються стати батьками. А батьківство – це завжди новий досвід та нові випробування. Крім того, Франсуа вирішує працювати в Яблунівській лікарні, де стикається з типовим українським консервативним лікарем Буравчиком.

Місцевий тамада Назарій Запухляк працює художнім керівником в Будинку Культури, організовує концерти та проводить весілля. Слава, популярність та гроші роблять Назарія щасливою людиною. Та несподівано новим директором Будинку Культуру призначають колишню працівницю бібліотеки Уляну Зозулю. Для Назарія це сильний удар по його самолюбству, адже чесність Уляни ставить хрест на «схемах» Запухляка. 

Серіал складається з 48 епізодів тривалістю по 25 хвилин. Перші 24 серії було відзнято ще до повномасштабного вторгнення влітку 2021 року. Зйомки наступних 24 серій відбувалися восени 2022 під час бомбардувань та тривог, що стало справжнім іспитом для всієї знімальної групи. 

Серіал «Скажені сусіди» виходитиме на телеканалі «ТЕТ» з понеділка по четвер о 19:00.

Крім того, з 13 лютого серіал доступний для перегляду на платформі Київстар ТБ, де став справжнім хітом та очолив топ найпопулярніших проєктів. 

Нагадаємо, що «Скажене весілля» стало найуспішнішою українською франшизою. Всі три фільми встановили кілька рекордів за бокс-офісом та ввійшли в топ найбільш популярних стрічок в Україні, а формат був придбаний кількома країнами. Усі три кінофільми подивилися у кінотеатрах сотні тисяч українців. Загалом було продано близько 745 тисяч квитків, а загальний бокс-офіс сягнув 125 мільйонів гривень. Крім того, створений за мотивами серіалу повнометражний фільм «Скажені сусіди. Нові історії» став першою українською стрічкою, що вийшла в прокат в кінотеатрах після початку повномасштабної російської агресії. 

 

Про проєкт:

Виробництво: серіал, створений FILM.UA Group та Prototype Production спільно з 1+1 Media

Зірковий каст: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Юрій Горбунов, Олександр Кобзар, Віталій Іванченко, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василина, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Кіра Саяпіна, Катерина Рубашкіна, Анна Кошмал, В’ячеслав Бабенков, Віра Кобзар,  Дмитро Суржиков, Володимир Миколаєнко, Наталка Денисенко, Катерина Вишнева, Олексій Завгородній (Позитив).  

Команда серіалу:

Продюсери: Ірина Костюк, Юрій Горбунов, Сергій Созановський, Ксенія Баранова.

Виконавчий продюсер: Кирило Горобець.

Режисер: Олег Борщевський.

Художник-постановник: Віктор Донцов, Андрій Бур’яненко.

Оператор: Сергій Ревуцький, Максим Баєв. 

Шоураннери, креативні продюсери та автори сценарію: Микола Куцик, Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко.