Новини

DUNA + «Мавка»: яскраві шкарпетки з героями мультфільму для дітей і дорослих

Новини
• 07.02.2023

У Всесвіту Мавки – новий ліцензійний партнер: компанія DUNA випускає колекцію шкарпеток, присвячену анімаційному фільму «Мавка. Лісова пісня»

Незадовго до довгоочікуваної прем’єри анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group) в українських магазинах з’являться нові ліцензійні товари з героями стрічки. Це яскрава колекція шкарпеток DUNA, натхненна мотивами мультфільму. 

У колекції – шкарпетки із зображеннями героїв фільму: Мавки, Шумника Гука, Жабокиця Квуся, а також шкарпетки, прикрашені старослов’янськими рунами та Мавчина руна. Лінійка буде доступна на полицях магазинів DUNA у лютому 2023 року.

Ірина Бжезінська, керівник відділу маркетингу компанії DUNA, розповідає:

«Компанія DUNA виступила ініціатором цієї колаборації, адже підтримувати та популяризувати рідне, українське, залишається нашим головним пріоритетом. Яскраві та харизматичні герої мультфільму "Мавка. Лісова пісня" надихнули нас на створення настроєвої, весняної колекції шкарпеток для діток та дорослих. Радіємо, що в такий спосіб, ми долучилися до осучаснення твору Лесі Українки».

«Мавчина» колекція складається з двох моделей дитячих шкарпеток (16-18, 18-20, 20-22) та семи моделей в універсальній розмірній шкалі (21-23, 24-26 та 27-29). Цікаво, що шкарпетки в універсальних розмірах можна носити попарно або окремо, оскільки малюнки на них гармонійно поєднуються. 

Бренд Мавки представляє на українському ринку ліцензійна агенція Nerd Agency. Компанія DUNA стала ще одним надійним партнерством у Всесвіті Мавки.

«Ліцензування робить хороший продукт чудовим. Колаборація бренду «Мавка. Лісова пісня» та DUNA – це саме такий приклад. Нам дуже подобається якість продукції, а дизайн з персонажами та рунами зі світу Мавки додали їй емоцій. Тепер це однозначно улюблені шкарпетки нашої команди. І ми впевнені, що вони привернуть увагу покупців та завоюють їх любов», – коментує Тетяна Рубан, директорка ліцензійного агентства Nerd.

Придбати нову колекцію шкарпеток з героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня» можна буде в лютому у всіх 62 магазинах DUNA у Києві, Вінниці, Дніпрі, Дрогобичі, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Луцьку, Львові, Рівному, Самборі, Стрию, Ужгороді, Харкові та Червонограді.

Крім того, нові шкарпетки з героями «Мавки» вже доступні в офіційному інтернет-магазині DUNA: https://duna.ua/