Новини

Пригоди в Яблунівці продовжуються! Довгоочікувана прем’єра серіалу «Скажені сусіди»

Новини
• 07.02.2023

6 березня на телеканалі ТЕТ відбудеться премʼєра комедійного серіалу «Скажені сусіди», створеного FILM.UA Group сумісно з Prototype Production та 1+1 Media. Серіал став продовженням улюбленої для українців кінотрилогії “Скажене Весілля” і подарує ще більше народного гумору та гарного настрою.

У серіалі на перший план виходить спільне життя сусідів, на яких чекають цікаві виклики, випробування совісті та навчання добросусідству. На екранах глядачі побачать уже знайомих персонажів з фільмів «Скажене Весілля», а також познайомляться з новачками. Крім того, творці серіалу обіцяють, що в серіях також зʼявляться камео — популярні зірки українського шоубізнесу.

«Скажені сусіди» — український серіал про добру комедію, буденні стосунки та ситуації, які знайомі кожному, хто, звісно, має сусідів.

«Другий сезон знімали під час війни. Декілька зйомок припали на ті дні, коли були страшні обстріли Києва. Одного разу бачили, як над знімальним майданчиком летить ракета, бачили, куди вона падає. У нас навіть одній артистці  у той момент стало фізично зле. Викликали швидку допомогу», — поділився Юрій Горбунов.

Комедія складатиметься з 48 епізодів обидвох сезонів. Знімання перших 24 завершилися ще до початку повномасштабного вторгнення, однак продовження улюбленої трилогії «Скажене весілля» нарешті готове радувати своїх глядачів новими пригодами популярних героїв.

Процес створення серіалу став дійсно унікальним досвідом. Це був справжній виклик для команди проєкту, адже знімання розпочалися на початку жовтня та тривали понад два місяці — попри повітряні тривоги та обстріли.

У проєкті були залучені вже добре знайомі глядачам локації «Яблунівки», а також нові  — відтворені в павільйонах на екстер’єрних майданчиках студійного комплексу FILM.UA Group. Наявність бомбосховища на кіностудії стало одним із визначальних факторів для перенесення локацій, за рахунок чого всі виробничі процеси проходили максимально з дотриманнями правил безпеки воєнного часу.

Не пропустіть довгоочікувану премʼєру — дивіться найпопулярніший український серіал «Скажені сусіди» з 6 березня з понеділка по четвер о 19:00 на телеканалі ТЕТ.

Виробництво: FILM.UA Group та Prototype Production.

 

Зірковий каст:

Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Юрій Горбунов, Олександр Кобзар, Віталій Іванченко, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василина, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Кіра Саяпіна, Катерина Рубашкіна, Анна Кошмал, В’ячеслав Бабенков, Віра Кобзар,  Дмитро Суржиков, Володимир Ніколаєнко, Наталка Денисенко, Катерина Вишнева, Євген Овчаров. 

 

Команда серіалу:

Продюсери: Ірина Костюк, Юрій Горбунов, Сергій Созановський, Ксенія Баранова, Надія Коротушка.

Шоуранери, креативні продюсери та автори сценарію: Микола Куцик, Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко.

Виконавчий продюсер: Кирило Горобець.

Режисер: Олег Борщевський.

Художник-постановник: Віктор Донцов, Андрій Бур’яненко.

Оператор: Максим Баєв, Сергій Ревуцький.