Новини

«Громадяни на війні»: FILM.UA Group, Tilt Media, GTV Docs та Blue Ant International знімають документальний серіал про Україну на замовлення ZDF (Німеччина)

Новини
• 16.01.2023

Великий міжнародний проєкт включатиме розповіді українців про рік у війні, ексклюзивні інтерв’ю Володимира й Олени Зеленських та відомих українських політиків і військових. Прем’єра відбудеться на провідних європейських каналах на роковини повномасштабного вторгнення росії – у лютому 2023.

 

У лютому 2023 відбудеться світова прем’єра документального серіалу «Громадяни на війні». Він створений на замовлення європейського медіагіганта, головного бродкастера Німеччини ZDF, та інших провідних європейських каналів у широкій міжнародній копродукції. З українського боку виробництвом займалися FILM.UA Group, до них долучилася британсько-австралійська компанія Tilt Media та британська GTV Docs, а дистрибутором стала Blue Ant International. Продюсерами копродукції стали Кріс Гілтон, Тільман Ремме, Віктор Мирський та Катерина Вишневська.

«Громадяни на війні» – це унікальні історії звичайних українців про те, як країна витримала цей рік повномасштабної війни. Він складається з 6 епізодів, кожен — тривалістю одну годину: «Перші десять днів», «Зеленський», «Жінки на війні», «Армія волонтерів», «Битва за Маріуполь» та «Росіяни».

Серіал передає погляд на війну очима українців, які зустрілися з усіма реаліями та жахами війни. Він включає ексклюзивні розмови про травми й перемоги нашої держави та народу з Президентом Володимиром Зеленським, першою леді Оленою Зеленською, а також керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком.

«Ми щасливі працювати разом з однією з найбільших кіностудій України над цим преміальним документальним серіалом. Він включає ексклюзивну розмову з Президентом Зеленським, а також унікальні кадри з передової – говорить Лілла Герст, глобальна керівниця відділу закупівель та партнерства Blue Ant International. – Як дистрибутор, ми завжди шукаємо можливість створення контенту найвищої якості, якого потребує наша аудиторія ».

Світ вважав, що Україна впаде за лічені дні. Проте для українців ця війна стала битвою за виживання історичного масштабу, і ми долучилися до боротьби на всіх можливих фронтах. Мета серіалу «Громадяни на війні» – розповісти Європі та світові історію цієї війни  голосами самих українців, а не закордонних експертів чи новинних зведень.

«Найважливіша історія нашого часу – як українці, представники вільного демократичного суспільства в сучасній Європі, згуртувалися, щоб захистити свою країну і національну ідентичність від іноземного агресора, – коментує Катерина Вишневська, директорка з розвитку та копродукції FILM.UA Group. – Усі партнери погодилися, що документальна стрічка має розповідати її, показуючи справжні життя людей поза заголовками новин». 

Кілька знімальних груп в Україні були залучені до створення проєкту. Зйомки відбувалися в грудні, а вже в лютому вийдуть перші три епізоди. Серіал включає не лише розповіді звичайних громадян України, президента, представників уряду та військових, а й унікальні зйомки з особистих архівів та спеціально відзняті кадри.

«Ми мали дуже стислі терміни продакшену, і тому знайти правильних партнерів для створення проєкту було надзвичайно важливо, – розповідає Кріс Гілтон, СЕО та виконавчий продюсер у Tilt Media. – GTV Docs, FILM.UA та ZDF дозволили нам розповісти цю важливу історію, а Тільман Ремме, німецько-британський режисер з величезним досвідом у створенні фільмів з історії війн, відзначений багатьма нагородами, став ідеальним оповідачем».

«Цей проєкт несхожий на інші. Він розкриває страждання та натхненну рішучість українського народу – нації, яка об'єдналася, щоб протистояти військовому захопленню своєї країни, – ділиться Тільман Ремме, партнер і креативний директор GTV Docs. – Я вдячний усім партнерам за атмосферу співпраці, а ZDF – за те, що став головним бродкастером». 

 

Довідка

Blue Ant International – це провідний світовий дистрибутор високоякісного креативного контенту, який залучає аудиторії по всьому світу та на багатьох платформах. Компанія пропонує повний спектр послуг для партнерських продакшенів та здійснює продажі у США, Великій Британії та Канаді. Лінійка преміум-контенту Blue Ant International має вже понад 5 000 годин та постійно збільшується. Вона включає унікальні серіали та формати у п'яти ключових жанрах, зокрема розважальні та спеціалізовані документальні телефільми, документальні фільми на соціально важливу тематику, фільми для дітей та сім'ї, а також ігрові серіали. Blue Ant International також має одну з найбільших у світі колекцію природничо-історичного контенту у форматі 4K. Blue Ant International є підрозділом Blue Ant Media.  

Tilt Media – молода медіакомпанія, заснована досвідченим фахівцем медіаіндустрії Крісом Гілтоном. Компанія, що базується в Лос-Анджелесі та Австралії, шукає сміливі проєкти, чутливих режисерів та зацікавлену аудиторію. Tilt Media прагне до різноманітності форматів, сюжетів і талантів.

GTV Docs – високотехнологічна компанія в Лондоні, яка виробляє спеціалізовані документальні програми для глядачів у Північній Америці, Європі, Австралії та на Близькому Сході.

FILM.UA Group – найбільша у Східній Європі вертикально інтегрована група компаній у сфері кіно- і телепродакшна. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією та доставкою аудіовізуального контенту і надає повний спектр послуг.