Новини

Це наші небеса!: FILM.UA представила відеопрезентацію проєктів 2022 року

Новини
• 27.12.2022

Для України 2022-й став роком справжнього протистояння. Ми не тільки протистояли неосяжному злу, а й виборювали у нього своє право жити, любити, творити. Всі разом і кожен як міг, акумулюючи всі сили, навіть коли нестерпно важко. І це єднання й стало вірним вектором на шляху до нашої перемоги.

Відразу після повномасштабного вторгнення FILM.UA став справжнім центром незламності. Адже ми жодного дня не припиняли працювати. За цей рік ми реалізували сміливі, а подекуди й дуже голосні проєкти, створили понад 150 годин контенту та випустили в національний прокат п'ять фільмів. Нам вдалося не просто втримати аудиторію, а й знайти нових глядачів та партнерів у різних країнах. Ми заключили 75 угод та показали на благодійних показах наші фільми по всьому світу. І ще насправді багато чого…

Але головне ми залишилися вірними собі. Ми ні на мить не припиняли розповідати історії! Вони – наша зброя! 

 

Історії, що змінюють світ на краще. 

Переглянути відео можна за посиланням: https://youtu.be/NrDfIIzCDjY 

Щиро дякуємо гурту “Жадан і Собаки” за музичну композицію Троєщина”. Вона якнайкраще підкреслила динамічність подій цього року, різноплановість і сміливість втілених проєктів, нескінченний оптимізм українців та не оминула згадкою локацію нашого рідного творчого дому FILM.UA. 

Над відео працювали:

Ідея та сценарій Поліна Толмачова, Валерія Савенко

Режисер монтажу та звуковий монтаж Андрій Леоненко