Новини

Стоп! Знято! Завершилися зйомки серіалу «Скажені сусіди – 2»

Новини
• 20.12.2022

FILM.UA Group, Prototype Production та 1+1 Media завершили зйомки нових 24-ьох епізодів серіалу “Скажені сусіди”, який став продовженням улюбленої для українців кінотрилогії “Скажене весілля”. 

Прем’єра серіалу «Скажені сусіди» планується вже у 2023-у році. Комедія складатиметься з 48-и епізодів обидвох сезонів, а на глядачів чекатимуть не лише знайомі улюблені персонажі, а й нові неочікувані герої та запрошені зірки. 

Перших 24-и епізоди серіалу було знято ще в 2021-у році, а прем’єра планувалася навесні 2022 року.  Та повномасштабне вторгнення змінило плани не тільки прем’єри, а й усіх українців. Але зустріч з улюбленими героями  обов’язково відбудеться. Попри повітряні тривоги та бомбардування - серіал знято! 

Знімальний процес серіалу став дійсно унікальним досвідом. Це був справжній виклик для команди проєкту. Зйомки розпочалися на початку жовтня і тривали трохи більше двох місяців, а саме 47 знімальних днів. 

У проєкті були задіяні вже добре знайомі глядачам локації «Яблунівки», а також нові  – відтворені у павільйонах на екстер’єрних майданчиках студійного комплексу FILM.UA Group. Наявність бомбосховища на кіностудії стала одним із визначальних факторів для перенесення локацій, за рахунок чого всі виробничі процеси проходили максимально з дотриманнями правил безпеки воєнного часу.  

В продовженні найулюбленішої комедійної кінофраншизи українців на перший план виходять протистояння скажених сусідів. У голови сімейства Василя Середюка (Назар Задніпровський) тепер аж два запеклих сусіда – це два Тараси. Перший – знайомий глядачам персонаж зі «Скажених весіль» Тарас Крижанівський (Олександр Кобзар) а другий - однокласник Василя, новий чоловік Оксани (Віра Кобзар) – Тарас Блащиковський (Віталій Іванченко).  

Франсуа (Джиммі Воха-Воха) та Катя (Поліна Василина) будують своє сімейне життя, долають сімейні труднощі та непорозуміння. І найголовніше: наші герої готуються стати батьками, адже Катруся вагітна. 

Своїх «скажених сусідів» отримають Ашот (Арам Арзуманян) і Олька (Інна Приходько). Біля їхнього кафе, що було єдиним “на районі”, несподівано відкрилося ще одне. Ашот і Олька зроблять все, щоб  потопити успішний бізнес конкурентів Леоніда Медовухи (Євген Овчаров) та Андрія Бойко (В’ячеслав Бабенков). А також викрити підступні плани дружини Андрія - Олени (Анна Кошмал). 

В місцевого тамади Назарія Запухляка (Юрій Горбунов) буде більше клопоту в будинку культури. Плюс на горизонті знову ефектно з’явиться «фатальна бібліотекарка» Уляна (Катерина Рубашкіна), яка затягне Назарія у вирій «любовної» романтики. 

Традиційно, як і в кінотрилогії «Скажене Весілля», в серіалі з’являться українські зірки шоубізнесу. Це будуть: Потап, Олексій Завгородній (Positiff), Катерина Осадча, Даша Астаф’єва, Ірина Федишин. 

«Скажені сусіди» - це народний серіал про події і колізії у знайомих кожному українцю обставинах – відносинах з сусідами. Серіал про кожного з нас, про унікальні риси нашого народу, з усіма його цінностями та навіть недоліками, адже ми українці здатні як і посміятися над собою, так і співчувати, допомагати та єднатися, щоб подолати ворога!” - ділиться враженнями шоураннер та креативний продюсер серіалу Микола Куцик. 

Режисер проекту Олег Борщевський впевнений: «Скажені сусіди» стане улюбленим серіалом українців. Адже це сімейний, народний гумор, спрямований на декілька поколінь. Це яскраві персонажі, колоритні діалоги та динаміка екшну”  

Щиро вітаємо всю команду із завершенням «скажених» зйомок! Дякуємо Вам всім за якісне українське кіно! 

Виробництво: FILM.UA Group та Prototype Production
 

Зірковий каст:

Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Юрій Горбунов, Олександр Кобзар, Віталій Іванченко, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василина, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Кіра Саяпіна, Катерина Рубашкіна, Анна Кошмал, В’ячеслав Бабенков, Віра Кобзар,  Дмитро Суржиков, Володимир Ніколаєнко, Наталка Денисенко, Катерина Вишнева, Євген Овчаров. 

 

Команда серіалу:

Продюсери: Ірина Костюк, Юрій Горбунов, Сергій Созановський, Ксенія Баранова, Надія Коротушка

Шоураннери, креативні продюсери та автори сценарію: Микола Куцик, Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко

Виконавчий продюсер: Кирило Горобець

Режисер: Олег Борщевський

Художник-постановник: Віктор Донцов, Андрій Бур’яненко

Оператор: Максим Баєв, Сергій Ревуцький