Новини

«Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» може стати першим українським мультфільмом в Японії

Новини
• 11.11.2022

Права на показ фільму придбала компанія Elles Films Нацумі Кокава, а для підготовки дублювання та широкого прокату розпочато краудфандингову кампанію.

Війна росії з Україною не залишила байдужими і японців. Нацумі Кокава, працівник однієї з кінопрокатних компаній в Токіо, замислився, чим міг би допомогти українцям. І вирішив створити власну прокатну компанію, придбати права на українські анімаційні фільми та познайомити Японію з ними.

За власні кошти Кокава придбав права на показ стрічки «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Але оскільки Elles Films щойно була створена, бюджету на підготовку фільму до прокату у нього не вистачало. Отже, Кокава започаткував краудфандингову кампанію.

Мета кампанії – 17 мільйонів єн. Цих коштів має вистачити на створення дубляжу японською мовою та випуск стрічку у загальнонаціональний прокат. Вже зараз кампанія закумулювала близько 2 мільйонів. Збір коштів на платформі триватиме до 30 листопада включно, долучитися можна за посиланням: https://motion-gallery.net/projects/Ukraine_anime

Частину коштів від показів Нацумі Кокава планує повернути виробникам, а ще 5% - передати українському уряду та організації ICFR, яка підтримує режисерів під час війни.

Кокава вважає, що українські фільми дозволять японцям ближче познайомитися з нашою культурою, а також дізнатися більше про ситуацію в Україні зараз, підтримати українців та поглибити культурні зв’язки.

Прем'єра «Принцеси» запланована на 2023 рік. Досі в японському прокаті не було жодного українського анімаційного фільму, отже, наша стрічка може стати першою. Побажаємо успіхів!