Новини

Постпродакшн компанія Postmodern відновлює роботу з українським дубляжем за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Новини
• 29.08.2022

У червні 2022 року компанія Postmodern отримала грант, за рахунок якого змогли організувати звукозаписуючу студію у Львові, релокувати частину команди і техніки та налагодити співпрацю з місцевими акторами дубляжу.

Компанія Postmodern понад 10 років працює в сфері пост-продакшену для кіно.

“Якщо коротко, то ми створюємо фінальний звук, відео та робимо спецефекти. А також адаптуємо світові фільми українською мовою. Підтримка переїзду на Захід України є значним внеском у збереження нашого бізнесу, а також у розвиток креативної індустрії в цьому регіоні”, зазначає COO Postmodern Марина Маркович.

Завдяки цій релокації, компанія зберегла майже всіх людей з дубляжного підрозділу, та має на меті залучати до роботи нових. 

“На сьогодні у Львівській студії ми записали вже 5 фільмів та частково 2 серіали. Нам вдалося відновили співпрацю з клієнтами, з якими після ковіду лише спілкувалися, а також знайти та привабити нових замовників. У Львові працюємо не так швидко, як у Києві, але впевнено рухаємось вперед і радіємо з того, що кількість львівських акторів і режисерів у нашій базі регулярно збільшується”, розповідає Марина.

За допомогою отриманому гранту найближчими місяцями Postmodern запише у Львові ще 4 фільми.

“Цікаво спостерігати за тим, яким виходить результат. Маємо надію, що в майбутньому отримаємо ще й певну творчу різноманість завдяки тому, що наша компанія представлена в двох різних містах”, говорить менеджер проектів Катерина Трубенок.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» після повномасштабного вторгнення Росії в лютому, зосередила свої зусилля на збереженні економічної стійкості України та відновленні української економіки за рахунок підтримки МСП, які постраждали від російської агресії.