Новини

Перша національна кiнопрем’єра з початку війни: FILM.UA Group представляє «Скажені сусіди. Нові історії»

Новини
• 20.06.2022

Перша національна кiнопрем’єра з початку війни:
FILM.UA Group представляє «Скажені сусіди. Нові історії»

З 7-го липня у кінотеатрах України – продовження улюбленої кінофраншизи «Скажене весілля» від FILM.UA Group та Prototype Production. Нація, що сміється – непереможна, саме тому національний кінопрокат стартує з комедії.

Наприкінці червня відбудеться перша українська кінопрем’єра від початку повномасштабного вторгнення росії. На кіноекрани повертаються улюблені герої «Скаженого весілля» – із новими пригодами, кумедними історіями та незмінними цінностями: любов’ю, дружбою та міцними стосунками. І новими сусідами.

Відгриміли всі скажені весілля, але несамовиті пригоди в Яблунівці продовжуються! Вдень чи вночі, влітку чи взимку – аби напакостити сусіду, завжди є час, натхнення та фантазія. А от «чужим» тут зовсім не раді…

Автор ідеї та виконавець ролі колоритного керівника місцевого БК Юрій Горбунов розповідає:

«У важкі часи гумор стає потужною зброєю, і ми певні, що «Скажені Сусіди» не лише розрадять українців, але й надихнуть та підтримають. Зараз ми всі страшенно радіємо зустрічам зі старими друзями – і, я сподіваюся, зустріч на екранах буде такою ж приємною».

Робота над «Скаженими Сусідами» почалася ще влітку 2021-го, проте через російську агресію прем’єру проєкту довелося відкласти. Але продюсери вирішили знайти засоби донести до українського глядача історії про улюблених кіноперсонажів.

«На екрани вже вийшли кілька свіжих світових блокбастерів, тому ідея влаштувати прем’єру українського контенту стала абсолютно логічною. І ми дуже раді, що першими стали наші «Скажені Сусіди. Нові історії». Адже меседж припинення старих сварок та об’єднання перед обличчям спільного ворога, того, хто прийшов зламати твоє звичне життя, – це надзвичайно актуальна для нас усіх зараз тема», коментує керівниця напрямку кінотеатральної дистрибуції FILM.UA Group Надія Коротушка.

Прокат «Скажених сусідів. Нові історії» розпочинається з 7-го липня в діючих кінотеатрах України. А згодом на глядачів очікуватиме продовження історії — слідкуйте за новинами на офіційних сторінках проєкту в Instagram та Facebook.

Проєкт створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.

Генеральний партнер проєкту – 1+1 media.

Довідка:

Продюсери проєкту: Ірина Костюк, Надія Коротушка
Режисер-постановник проєкту: Олег Борщевський
Оператор: Максим Баєв
Автори ідеї: Юрій Горбунов та Микола Куцик
Автори сценарію: Микола Куцик, Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко
Креативний продюсер: Микола Куцик
Креативна група: Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко

У ролях: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василина, Юрій Горбунов, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Віталій Іванченко, Володимир Миколаєнко, Євген Овчаров та інші.