Новини

Незламні українські творці: попри війну “Мавка. Лісова пісня” — на фінальній стадії виробництва й вирушає в Канни

Новини
• 18.05.2022

Команда студії Animagrad (FILM.UA Group) знаходиться на завершальному етапі виробництва анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня”. Попри важкі воєнні умови робота триває, і проєкт буде завершено згідно з довоєнним планом — у 4-му кварталі 2022 року. “Мавка” є хедлайнером студійного каталогу українських фільмів, права на показ вже придбали в багатьох країнах. Та саме зараз реліз мультфільму стане символічною подією для українців, адже він несе світу послання про самобутню давню культуру України, перемогу любові та найбільшу цінність — мир. 

 

Студії знадобилося кілька днів від початку повномасштабної війни росії проти України, щоб реорганізувати виробничий процес і продовжити роботу. Учасники команди Мавки записали для світу емоційне  відеозвернення, в якому поділилися особистими історіями про те, де та за яких умов їх застала війна і як вони змогли повернулися до створення мультфільму. Також відео супроводжується новими ексклюзивними кадрами з мультфільму, котрі ще не були оприлюднені, бо попри все ми продовжуємо працювати — це наш внесок у перемогу, адже ми в серці маєм те, що не вмирає

 

“Основна місія проєкту популяризувати українську культуру, традиції та цінності  стала ще більш важливою та значущою під час війни. Для цього команда “Мавка. Лісова пісня” веде активну міжнародну промокампанію, частиною якої є залучення світових знаменитостей, які публічно підтримали Україну, до озвучування персонажів в міжнародній версії анімаційного фільму”, ділиться продюсерка "Мавки” Ірина Костюк. 

“Мавка. Лісова пісня” є головним проєктом у дистрибуційному  пакеті FILM.UA Group, який представлено в Каннах на кіноринку Marché du Film de Cannes 2022, що проходить в рамках Каннського Кінофестивалю з 17 по 25 травня. Спеціально для кіноринку оновився офіційний постер проєкту — елементи Магічного Лісу Мавки набули кольорів українського прапору. 

22 травня з 9:30 у рамках Animation Day в Каннах (“Annecy Goes To Cannes 2022”) відбудеться пітчинг, на якому продюсери Анна Єлісеєва та Єгор Олесов представлять “Мавку” міжнародній професійній аудиторії. Разом із українським проєктом для участі в Animation Day було відібрано роботи з Бельгії, Великобританії, Ірландії, Канади, Франції і Швейцарії. На івент може потрапити кожен учасник Marché du film de Cannes з акредитацією.

Ще одна “мавчина подія” відбудеться у межах кіноринку 23 травня: о 14:15 заплановано скрінінг всіх готових на цей час сцен анімаційного фільму (вхід вільний для акредитованих учасників кіноринку, за додатковою інформацією звертатися на e.drachov@film.ua). 

Уся українська кіноіндустрія представлена в Каннах в Об’єднаному національному павільйоні під гаслом #StandWithUkraine. Крім того, FILM.UA Group Distribution відкрив свій окремий стенд у Palais des Festivals (під номером J11). 

Нагадаємо, що мультфільм “Мавка. Лісова пісня” створено за мотивами драми-феєрії письменниці Лесі Українки та народної міфології. 

“Мавка — сильний жіночий персонаж із українських легенд. Вона прагне миру в своїй домівці, як і мільйони українців сьогодні. Разом з іншими жіночими образами студії Animagrad із мультфільмів “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила” (2018) і “Роксолана” (у розробці), Мавка уособлює силу духу українського характеру”, — переконаний режисер Олег Маламуж

“Історія, розказана в “Мавці”, знайде живий відгук в аудиторії по всьому світу. Вона дарує надію й нагадує про те, що добро завжди перемагає зло, а любов сильніша за ненависть”, — додає Анна Єлісєєва, продюсерка мультфільму.

Загалом, від початку роботи над проєктом права на показ анімаційного фільму придбали дистриб’ютори в понад 20 країнах Європи, Близького Сходу та Північної Африки. Сьогодні команда активно веде перемовини щодо продажу прав на інші території, прагнучи охопити ринки США та Китаю, а також укласти угоди з найбільшими стрімінговими платформами, щоб про “Мавку” дізналися в усьому світі.