Новини

FILM.UA Distribution представляє українську кіноіндустрію у світі

Новини
• 05.05.2022

FILM.UA Distributrion володіє правами на продаж контенту виробництва FILM.UA Group в Україні та за кордоном, а також купує права українських виробників для дистрибуції в Україні та за кордоном. Наразі компанія уклала понад 1600 контрактів на продаж контенту на більш ніж 100 територій у всьому світі — від Північної Америки до Далекого Сходу. Сьогодні метою команди FILM.UA Distributrion є промотування української кіноіндустрії у світі — що й стало рушієм для створення дистрибуційного каталогу, який налічує 30 оригінальних проєктів від українських виробників

Каталог, створений командою FILM.UA Distribution, для презентації на кіноринку Marché du Film — презентативна вибірка українського кіноконтенту останніх років. До нього увійшли 30 повнометражних фільмів різних жанрів, серед яких сімейні фільми, комедії, екшени, трилери, воєнні драми, документальні стрічки та анімаційні мультфільми. Багаторічна праця українських кіномитців зібрана в одному місці й відкриває світові талановиту та розмаїту українську кінокультуру: комедії, що стають хітами та б’ють рекорди в національному бокс-офісі, анімаційні проєкти, права на дистрибуцію яких купують ще на етапі постпродакшену, що свідчить про високу якість створюваного контенту та довіру міжнародних партнерів, воєнні драми, які засвідчують героїчний спротив українців у боротьбі за свободу, історичні фільми, що розкривають багатогранну українську історію.

“Пригоди S Миколая” про пригоди другокласника Артема та його сестри-підлітка у карпатському селі напередодні Дня Святого Миколая, “Велика Прогулянка”, сюжет якої розгортається навколо конфлікту двох абсолютно різних сімей за ідеальну галявину для шашлику, “Микита Кожум’яка” розповідає про хлопчика Микиту, сина богатиря, якому доводиться врятувати свій і казковий світи від повернення злого дракона, “Фокстер і Макс” розповідає про пригоди підлітка та собаки-супергероя, “Мавка. Лісова пісня” створена за мотивами драми-феєрії “Лісова пісня” Лесі Українки та образів народної міфології, “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила” розповідає про мандрівного артиста Руслана, який рятує викрадену злим чарівником Чорномором принцесу Мілу, “Сторожова застава” розповідає про сучасного школяра Вітька, який через загадковий портал часу потрапляє у минуле, на тисячу років назад, і допомагає богатирям здолати половців.

Кінотрилогія “Скажене весілля” розповідає про весільні пригоди голови сім’ї Середюків, який впродовж трьох частин комедії видає заміж доньок — за афрофранцуза та свого однолітка мільярдера, та одружує сина з донькою ромського барона. “Я працюю на цвинтарі” іронічне драмеді про історію колишнього архітектора, який нині працює на цвинтарі. “Коза Ностра” — україно-італійська комедія про пригоди української заробітчанки Влади Кози, яка допомагає італійському мафіозному клану відновити втрачену могутність. “Київський торт” розповідає про пригоди української провінціалки у столиці. “Наші котики” — сатирична комедія про пригоди 3-х бійців АТО, які трапляються під час бойового чергування на “найглухішій” з усіх можливих позицій фронту. “Зірки за обміном” розповідають про історію обміну тілами двох зірок шоу-бізу та їхні пригоди на шляху до самопізнання. “Найкращі вихідні” — новельна історія про пригоди людей з різних куточків України, об’єднаних музикою та любов’ю.

The Chernobyl Fallout — перший український соціальний хорор, який розповідає про історію пошуків зниклого британського вченого, що зник за дивних обставин у Чорнобильській зоні відчуження. “Божевільні” — історична драма-трилер про “каральну психологію”, яка набула особливої популярності в СРСР в 70-ті роки. “Віддана” — історична мелодрама про історію двох жінок, яка розгортається в 19 ст. в австро-угорській Україні. “Максим Оса” — містичний детектив, екранізація коміксу про пригоди козака на прізвисько Максим Оса. “Пульс” — українська спортивна драма заснована на реальній історії української спортсменки Оксани Ботурчук. “Брама” — українсько-американський художній фільм жахів про пригоди баби Прісі, яка з родиною живе у Чорнобильській зоні відчуження.

“Крути 1918” — історичний фільм-екшн про бій під Крутами зими 1918 року між молодими військовими-курсантами Української Народної Республіки та військами Радянської Росії. “Мирний-21” — історія про бійців Луганського прикордонного загону, заснована на реальних подіях, якого сепаратисти та російські спецслужби безрезультатно намагалися змусити зрадити свою країну. “Правила бою” — спортивно-драматичний фільм про Тараса, боксера, якому доводиться замінити сина тренера й виступити у фінальному поєдинку проти грізного противника. “Захар Беркут” — україно-американський художній фільм, екранізація однойменної історичної повісті Івана Франка “Захар Беркут”. “Черкаси” — художній фільм про оборону однойменного морського тральщика, заблокованого російськими військами в бухті Донузлав у березні 2014 року під час анексії Криму.

“Бранці” — документальний фільм про події Майдану в 2014 році. “Сіль з Бонневілю” — документальний фільм про двох українських хлопців, Назара та Макса, які створюють у гаражі найшвидший “Іж-49” та долають на ньому сотні кілометрів дорогою до Бонневілю, штат Юта. “Сильніше ніж зброя” — документальний фільм про події, що розгортаються під час Революції гідності. “Мистецтво відродження” — історія про новий погляд на мистецтво, яке народжується в місті Попасна, що на Луганщині, під час російсько-української війни. “Зошит війни” — документальний фільм про війну в Україні, створений на основі матеріалів, знятих українськими бійцями на передовій.

Різноманіття жанрів у каталозі вкотре доводиться тезу про високу спроможність українських творців до фільмування історій, здатних привернути увагу навіть найвибагливішого глядача. Каталог, створений FILM.UA Distribution — це, по суті, віддзеркалення тих процесів, які відбувалися за останні 8 років не лише у сфері української кіноіндустрії, а й в українському суспільстві в цілому. 

“Таке розмаїття контенту дозволить нам не лише створити цікаві комерційні пропозиції для міжнародних дистриб'юторів, а й гідно представити українську кіноіндустрію та Україну як таку на міжнародних ринках. Адже така вибірка українського кіноконтенту доводить, що ми спроможні створювати контент на будь-який смак. У нашому арсеналі — купа локальних історій, що дозволяє продукувати цей контент, використовуючи сучасні, цікаві світовій спільноті, наративи”, — Євген Драчов, директор FILM.UA Distribution.

Уперше створений каталог презентують у межах Marché du Film — одного з найбільших кіноринків, що проходить в розпал Міжнародного каннського кінофестивалю.