Новини

Фестиваль анімації Linoleum долучився до створення музичної відеороботи на сингл від The Tiger Lillies та The Hypnotunez

Новини
• 22.04.2022

Зірки альтернативного кабаре разом з українськими джаз-панк виконавцями та талановитими аніматорами презентували благодійну музичну відеороботу на підтримку митців у часи війни

Трек записали The Tiger Lillies разом із українським джаз-панк гуртом The Hypnotunez. А відеоряд для пісні, що відтворює різні сценарії смерті диктатора путіна, створили 17 художників-аніматорів з України. Відеороботу спродюсувала директорка Міжнародного Фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва Linoleum Анастасія Верлінська.

«Кожен із цих художників своїм унікальним стилем та талантом репрезентує найкраще, що є в нашій анімаційній спільноті. Вони об’єдналися для роботи над одною темою та знаючи, для якого гурту працюють. І для кожного з них було величезною насолодою, хай і віртуально, змусити цього монстра страждати. Ми переконані: зображеного у відео навіть недостатньо у порівнянні з тортурами, крізь які проходять українці. Врешті-решт, на нас чекає лише перемога. Слава Україні!», — поділилася Анастасія.

До відеоряду увійшли роботи аніматорів Валерія Ліфиренка, Стаса Сантімова, Микити Лиськова, Єлизавети Письмак, Оксани Курмаз, Анни Дудко, Ганни Стриж, Аліси Запорожець, Ірини Гаркавець, Володимира Власенка, Каріни Оринянської, Дениса Сполітака, Катерини Кутенської, Владислава Молодецького, Рената Кажана, Анастасії Фалілеєвої та Христини Давтян. 

Змонтував відеороботу Сергій Яценко.

Пісня про потуги Владіміра Путіна здобути славу ‘I’m a Star’ вже вийшл на платформі BandCamp та згодом з’явиться на Youtube.

Унікальна колаборація між музичними гуртами розпочалася ще до початку повномасштабного вторгнення Росії. Соліст гурту The Tiger Lillies зізнався, що не думав про справжній напад під час написання синглу, більш того — не очікував, що українським аніматорам вдасться створити такі чудові роботи, які так тонко резонують із новоствореним треком:

«Сподіваюся, воно сподобається людям в Україні. Ми надсилаємо вам свою любов та солідарність у часи жахливої несправедливості дикунських путінських дій. Нехай перемога скоро буде за вами!»

Лондонський гурт The Tiger Lillies — це міжнародне кабаре, що базується у Берліні, Лондоні й Афінах одночасно, регулярно їздить у тури Східною Європою та має величезну кількість фанатів у Росії. Від початку повномасштабного вторгнення соліст кабаре Мартін Жак постійно говорить прихильникам своєї творчості про підтримку України — попри постійні атаки російських “тролів”. 

Музику для “I’m a Star” створили Гера Луїдзе, фронтмен The Hypnotunes, та Мартін Жак, який також долучився до написання тексту пісні. Сингл розповідає про вбивчі амбіції та марнославство Путіна, а у приспіві звучить саркастичне: «Я звєзда, я звєзда. Это я». 

Гера Луїдзе, соліст The Hypnotunez, говорить:

«Для мене це не просто черговий реліз. Я певний, що наші фани роками чекали на цю колаборацію. Мій сайд-проєкт Mr. Hypno & His Lo-Fi цілком натхненний дарк-кабаре, альт-кантрі і гаражним блюзом. Особливо дарк і панк-кабаре. Усі ми знаємо, хто є прабатьками цих жанрів, правда? Саме тому колаборація із The Tiger Lillies така природна і справжня!»

Усі кошти від релізу цієї пісні будуть спрямовані на підтримку українських митців.