Новини

Ціна правди — життя

Новини
• 18.04.2022

24 лютого для кожного українця розділилося на “до”та “після”. Російська пропаганда розпочала “спеціальну операцію” (читаємо “повномасштабну війну”) на території незалежної України. Тисячі обірваних життів, сотні тисяч зруйнованих людських життів, знищені вщент міста, гуманітарні катастрофи — ось що принесли із собою російські “визволителі” в Європу в 21 столітті. 

54-й день українці чинять опір російським загарбникам. Попри жахливі, нелюдські злочини російської армії, українці вірять в перемогу, адже досвід минулого змушує нас усіх що є сили виборювати своє право на свободу.

Разом із війною російська армія принесла на українські землі гуманітарні катастрофи та геноцид — і це все у 21 столітті. Схожі сценарії, покликані знищити українців як націю, радянська Росія намагалася втілити майже 90 років тому, створивши штучний голод. Тоді вдалося знищити щонайменше 2 млн українців.

Голодомор 1932-33 років в Україні та його замовчування у всьому світі, багато у чому дозволяють провести паралелі із нашим буремним сьогоденням. У 2019 році на екрани вийшла стрічка про валлійського журналіста Гарета Джонса, який допоміг відкрити світові правду про голодомор в Україні. Переглядаючи моторошні кадри фільму, можна провести паралелі із тим, що відбувається сьогодні.

Коротка сцена з фільму “Ціна правди” режисерки Аґнєшки Холланд, де сексот НКВД розповідає валійському журналісту Гарету Джонсу про багате і сите життя, у той час як їхній потяг мчить просторами змореної голодом України, є наочним прикладом цинічної брехні представників влади. 

З 1930-х років мало що змінилося. 

Крім одного: Гарет Джонс боровся за правду на самоті, а сьогодні за правду борються мільйони і світ має право її знати. Адже ціна правди — життя.

Переглянути відео можна за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr3u9ARhFw0&ab_channel=FILM.UAGroup

Нагадуємо, що історичний трилер “Ціна правди” можна переглянути у вільному доступі на офіційному YouTube-каналі FILM.UA:
https://www.youtube.com/watch?v=at21Noa_9kE&ab_channel=FILM.UAGroup