Новини

Саундтрек до повнометражного фільму “Віддана” по-новому зазвучав у зірковому квартеті під час перформансу у Варшаві на підтримку України

Новини
• 13.04.2022

Українські співачки Тіна Кароль, Юлія Саніна (The Hardkiss), Катерина Павленко (Go_A) та DOROFEEVA виконали пісню «Вільна» під час благодійного футбольного матчу «Легія» (Варшава) – «Динамо» (Київ)


Матч між польською “Легією” та українським “Динамо” став першим із серії благодійних ігор “Match for peace” на підтримку України. Кошти від продажу квитків та донатів у рамках акції надходитимуть на рахунки Міністерства соціальної політики України для розв'язання гуманітарних проблем у країні. 

Перед грою вболівальники та команди почули гімни обох країн. А під час матчу українці виконавиці заспівали для присутніх “Ой у лузі червона калина”, “Україна — це я”, “Шум” та “Коханці”. 

По-новому зазвучав саундтрек до романтично-фентезійної стрічки “Віддана”, яку виконав новоспечений квартет — Тіна Кароль, Юлія Саніна, Катерина Павленко та Надя Дорофєєва. У 2020 році цю пісню записав дует Тіни Кароль та фронтвумен гурту The HARDKISS Юлії Саніної. Для співачок “Вільна” стала першою спільною роботою. 

Під час виконання, на сцені влаштували справжній перформанс. Близько 200 жінок, дітей та бабусь, які внаслідок військової агресії росії, були вимушені тимчасово покинути свої домівки й знайти прихисток у Польщі, заповнили собою сцену, таким чином утворивши контури території України. Кожна із учасниць зайняла те місце, де географічно розташовано її житло. Утворену карту протягом усього дійства підсвічували кольорами українського прапора.

Завершила подію «Imagine» Джона Леннона.