Новини

Анімаційному фестивалю Linoleum у 2022 бути!

Новини
• 12.04.2022

Організатори фестивалю сучасної анімації та медіамистецтва LINOLEUM мають на меті провести подію у вересні 2022 — як і планували напередодні.

Міжнародний фестиваль сучасної анімації та медіамистецтва LINOLEUM щорічно проводиться в Києві, починаючи з 2014 року. Головною метою фестивалю є просування незалежної анімації в Україні.

Цьогоріч проводити фестиваль планували у вересні. І наразі організатори не полишають ідею його проведення у визначений заздалегідь термін: “Ми не знаємо в якому форматі та де саме він відбудеться, але зараз ми продовжуємо селекцію, готуємо програми та з нетерпінням чекаємо на ваші роботи”.

До участі у фестивалі 2022 розглядаються фільми, створені у 2021 та 2022 роках, які не перевищують хронометраж у 30 хвилин. Окремо цього року організатори виділили категорію для фільмів, створених підлітками. 

Усі роботи приймаються через платформу: https://filmfreeway.com/linoleumfestival

Організатори наголошують також про зміну тематики фестивалю і обіцяють, що зовсім скоро оголосять нову. Нагадуємо, що дедлайн подачі робіт до участі — 21 травня.

Також триває прийом коротких робіт на підтримку України проти російського вторгнення. Умови подання: хронометраж не більше 10 секунд, розмірами 1920x1080 у форматі mp4. Надсилати матеріали можна на електронну адресу program@linoleumfest.com.