Новини

Ліцензійна агенція Nerd Agency запустила новий сайт і запрошує іноземних партнерів до співпраці

Новини
• 11.04.2022

Ліцензійна агенція Nerd Agency, що входить до складу FILM.UA Group, силами власної команди створили новий сайт. Його метою є залучення іноземних партнерів до співпраці

Nerd Agency — ліцензійне агентство, що входить до складу FILM.UA Group. Вона надає права на використання в продуктах та промо глобальних та українських брендів і допомагає інтегрувати персонажів мультфільмів, серіалів, кіно, ігор, а також знаменитостей у продукцію та в рекламу. 

Серед брендів, над якими працює Nerd Agency:
- анімаційний мультфільм “Мавка. Лісова пісня”;
- анімаційний мультсеріал “Хоробрі Зайці”;
- анімаційний мультсеріал “Робокар Полі”;
- український кросплатформений фолк-бренд “Спадок”;
- анімаційний мультсеріал “Маленьке містечко”;
- відеогра Apex Legends;
- та інші.

Детальніше про ключові бренди можна почитати на новому сайті. За словами CEO агенції Тетяни Рубан, з урахуванням війни в Україні, сайт створено виключно внутрішнім ресурсом команди Nerd Agency, без залучення зовнішніх підрядників: дизайнерів чи програмістів. Робота тривала близько 3-х тижнів.

Мета нового сайту — у першу чергу залучення нових іноземних партнерів. Саме тому мова сайту — англійська. Проте, у команді агенції запевняють, що незабаром сайт доповнять українською та поступово розширять його функціонал.

Сьогодні партнери можуть лишити свої контакти у відповідному розділі сайту, вказавши прізвище та ім’я, актуальну електронну адресу, номер телефону та назву компанії, від якої формується звернення — і протягом кількох діб заявка буде опрацьована менеджерами агенції. Або ж звернутися із запитом на одну з електронних адрес менеджерів, що вказані на сайті в розділі “Контакти”.

Посилання на оновлений сайт ліцензійної агенції: www.nerd.com.ua

Продовжуємо рухатись до спільної Перемоги та європейського лідерства України.