Новини

#нашівКаннах Як пройшов MIPTV 2022 за участі об’єднаної української делегації

Новини
• 07.04.2022

4-6 квітня у Каннах пройшов MIPTV 2022 за участі об’єднаної української делегації. Найбільші гравці української медіа індустрії — FILM.UA Group, 1+1 Media, Ukraine TV Channel та StarLightMedia — об’єднали свої зусилля та виступили в панельній дискусії “Stand with Ukrainian Media Industry”, що проходила в межах офіційної програми конференції. Кіностудію представили СЕО FILM.UA Group Вікторія Ярмощук, директорка MRM Катерина Удут, директорка з розвитку та копродукції FILM.UA Катерина Вишневська, продюсерка Олена Малкова та менеджерка з продажу прав TV і Digital Тетяна Шершньова. Ділимося підсумками кіноринку та розповідаємо про активності за участі наших дівчат-героїнь з Троєщини.

Українська делегація за участі наших колег протягом 3 днів TV-кіноринку в Каннах вперше встигли взяти участь в офіційному відкритті заходу, дати десятки коментарів та інтерв’ю західній пресі, а також потішити учасників ринку патріотичним мерчем, отримати купу слів підтримки від міжнародних колег, отримати перші результати перемовин щодо дистрибуції контенту та гідно представити успіхи української медіа індустрії й розповісти про переваги співробітництва з українським медійним ринком.

Українську делегацію готувала професійна команда MRM під керівництвом Катерини Удут. Окрім підготовки матеріалів для виступу, вона встигли підготувати патріотичний мерч, який згодом було представлено на стенді: футболки із символічним написом “Stand with Ukraine”, синьо-жовті стрічки та листівки з малюнками від українських митців, зокрема — зображення переможця конкурсу від УКРПОШТА на найкращу стилізацію напису “Руський воєнний корабль, іді на*хуй”. За словами наших колег, мерч припав до душі учасникам кіноринку — із ним залюбки робили чудові світлини та обмінювалися враженнями.

Насичені дні кіноринку не обійшлися без численної уваги преси до нашого стенду. Німецькі видання опублікували матеріал з грунтовними коментарями Катерини Удут — у ньому йдетья про розробку механізму співпраці з українськими компаніями. А TVBIZZ, глобальне видання, присвячене телебізнесу, підготувало спеціальний випуск, присвячений Україні – UKRAINE: a Chronicle of Heroes. На його 30 сторінках – розповіді про українську медіаіндустрію, інтерв’ю з її представниками, описи проєктів з українського стенду, велике інтерв’ю з Вікторією Ярмощук, дослідження російської пропаганди та багато іншого. А починається він словами «Слава Україні!» українською й англійською та великим зверненням Президента Володимира Зеленського. Не оминуло увагу виступ української делегації і провідне світове видання про кіно Variety, яке написало про українську медіаіндустрію та її презентацію нашими колегами на MIPTV. Видання наголосило, що для української телеіндустрії привертання уваги світу до країни є життєво необхідним, цитуючи Вікторію Ярмощук.

Маємо також низку чудових новин, які стосуються дистрибуції нашого контенту в низку європейських країн. Так, маємо перші угоди: права на показ «Ескімоски» продано чесько-словацькому сервісу VOYO, Discovery (VOD і PAY TV сервіси) для території Польщі придбало пакет з кількох художніх фільмів та серіал «Доктор Надія», а іспанський дистрибутор отримав права на мультфільм «Микита Кожум’яка».

Щиро дякуємо міжнародним колегам за підтримку та очікуємо на створення нових копродукційних проєктів.

Нагадаємо, що головні події цьогорічного MIPTV за участі нашої делегації зібрано тут: https://www.facebook.com/ukrainiancontent.globalcooperation/