Новини

Мавка у вогні: образ, що відображає справедливу лють українців

Новини
• 06.04.2022

Творці найочікуванішого анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня” поділилися з прихильниками ексклюзивними ілюстраціями й ескізами головної героїні.  Вогняна Мавка — войовничий образ Берегині Лісу, який команда створила задовго до війни. Та сьогодні він виявився як ніколи на часі, адже відтворює настрої мільйонів українців, готових на все заради захисту свого народу та свободи країни.

Україна у вогні і Мавка у вогні…

За словами творців, такий образ Мавки вони не планували розкривати до самої прем’єри мультфільму, аби до останнього зберегти сюжетні сюрпризи. 

Зараз цими малюнками хочемо сказати: так, наша люба Мавка — мила і добра, ніжна і чуйна Душа Пралісу, його Берегиня. Але в момент загрози, у ту саму мить, коли треба захистити лісовий народ від загибелі, вона стає сильною і сповненою справедливої люті — вогняною! І ця її сутність несе смерть жорстокому та підступному ворогу! Майже всі у нашій команді такі самі мами й тати, як і ви, наші дорослі прихильники. І наше серце завмирає від болю і жаху через страждання, які принесла ця страшна війна українським дітям. Кожному з нас”,  — поділилася творча команда мультфільму.

У ці надважкі й трагічні дні команда проєкту так само залишається відданою своїй країні та своїй «Мавці». Навіть у воєнних умовах аніматори продовжують працювати над мультфільмом, щоб він вчасно вийшов на екрани та об’єднав усіх нас у момент нашої перемоги.

Ми вистоїмо, переможемо, прийдемо на прем’єру в кінотеатри і дізнаємося, у який момент сюжету лагідна Мавка стає войовничою!

Віримо в те, що Україна має мужніх Захисників і справжніх Берегинь, знаємо, що добро завжди перемагає і цьому вчимо наших дітей.

Слава Україні! ukraine