Новини

#StandWithUkraine Україна на MIPTV 2022

Новини
• 01.04.2022

4-6 квітня відбудеться  щорічний міжнародний ТВ ринок у Каннах,  де цьогоріч, як ніколи масштабно та яскраво, буде презентована українська медіа індустрія. Топові гравці українського медіа ринку — FILM.UA Group, Starlight Media, 1+1 Media та Ukraine TV Channel — об’єдналися заради підтримки боротьби України за свободу на міжнародній арені

4-6 квітня у Каннах, Франція, лідерам світової телеіндустрії випаде нагода зустрітися з ключовими представниками українського AV-контенту на Українському національному стенді R7.L19 (Рів'єра Палацу фестивалів) та приєднатися до панельної дискусії Stand With Ukrainian Media Industry в рамках офіційної програми конференції #MIPTV (4 квітня, 15:40). 

Об’єднаний стенд представлятимуть ключові гравці українського медіаринку —  FILM.UA Group, Starlight Media, 1+1 Media та Ukraine TV Channel.

Їхньою головною метою на MIPTV є презентація міжнародній професійній медіа спільності можливостей українського медіа ринку та закликання світової індустрії до активного співробітництва з представниками українських сервісів у галузі ТВ та продакшенів! 

Нові та існуючі партнери й клієнти висловлюють неабияку зацікавленість щодо майбутньої співпраці з Україною, оскільки, незважаючи на війну, ринок готовий зберегти та зміцнити свої позиції на карті світової AV індустрії. 

До цієї важливої місії українську медіа делегацію готувала команда MRM.

Для того аби гідно представити Україну та донести всі можливості індустрії, командою MRM на чолі з СЕО Катериною Удут та за участі партнерів було докладено максимум зусиль: 

  • розроблено каталоги контенту та сервісів кожної медіа групи;

  • створено презентаційні відео про Україну та її талановитих і вільних людей, що обов'язково відгукнуться кожному учаснику ринку;

  • організовано єдиний консолідований стенд від України #StandWithUkraine;

  • організована важлива панельна дискусія від України в рамках ринку: до Канн прямує делегація від FILM.UA Group та представники медіа груп-партнерів, які візьмуть участь у панельній дискусії #StandWithUkraineIndustry, під час якої розкажуть міжнародній медіа спільності про те, як можна співпрацювати з Україною.

«Ми наполегливо працюємо над тим, щоб повномасштабна присутність України на MIP була ефективною для галузі в короткостроковій та довгостроковій перспективі. Разом з найбільшими телерадіокомпаніями та продакшенами ми розробляємо зручний практичний посібник про те, як кожна медіакомпанія по всьому світу може співпрацювати з українськими. Ми цінуємо всі країни, які стоять разом з нами в ці важкі часи!» — поділилася Катерина Удут, CEO Media Resources Management.

 

Слідкувати за успіхами української делегації на MIPTV 2022 можна за посиланням: https://www.facebook.com/ukrainiancontent.globalcooperation