Новини

Перша кінопригода вашого малюка: стартували благодійни покази мультзбірки “Мультики в кіно — українське для малят” в Multiplex

Новини
• 31.03.2022

Сучасні, добрі, повчальні українські мультфільми сьогодні як ніколи стануть в нагоді батькам.
З 31 березня у кінотеатрах мережі Multiplex у Львові, Хмельницькому та Одесі стартували благодійні покази мультзбірки для найменших глядачів

На великому екрані зустрінуться герої популярних українських мультсеріалів – «ХОРОБРІ ЗАЙЦІ», «210 добрих справ», «Маленьке містечко» та «Першосвіт». Усі проєкти розроблені українськими студіями, а персонажі мультфільмів спілкуються між собою виключно українською мовою.

Сеанси орієнтовані для дітей віком від 1 року, які традиційно не відвідують кінотеатри через вікові обмеження, та їхніх батьків. Команда проєкту «Мультики в кіно. Українське для малят» врахувала всі особливості малят, аби створити найкращі умови для найвибагливішого глядача:

-        М’яке світло в залі, що не згасатиме впродовж усього сеансу;
-        Тихий звук, що працюватиме на 50% від рівня звичайної потужності;
-        Тривалість одного сеансу не перевищує 30 хвилин;
-        Кожен випуск об’єднує епізоди з різних мультсеріалів, аби маленькі глядачі не занудьгували;
-        Щомісяця в кінотеатрах стартує нова збірка, що розвиває історію попередніх мультфільмів, та навчає малюків щораз новому.

Відсьогодні ціна на кінопоказ мультзбірки становить 1 гривню. Для того, аби потрапити на сеанс потрібно забронювати місце на сайті або у застосунку від Multiplex. Посилання на сеанси можна знайти тут.

Покази відбудуться у наступних кінотеатрах:

Львів: ТРЦ Victoria Gardens, СТРЦ Spartak.

Хмельницький: ТЦ Оазис.

Одеса: ТРЦ Gagarinn Plaza

Ініціатори проєкту «Мультики в кіно. Українське для малят» кінокомпанія FILM.UA Group та мережа кінотеатрів Multiplex. Це не перша колаборація лідерів індустрії, що спрямована на промоцію вітчизняних кіновиробників та якісного українського контенту. Відтак учасниками проєкту стали:
-        український креативний продакшн Glowberry;
-        продюсерська група Unimage;
-        студія анімації Good Deeds Animation;
-        перший український анімаційний канал для дітей Першосвіт.